Перейти до публікації

Запитання та відповіді щодо в’їзду з України й перебування в Німеччині


S13

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

У мене таке питання. З початком війни я приїхала до Німеччини та отримала тимчасовий прихисток. Пробувши два місяці я повернулася на батьківщину. В соц. службі я анулювала свій прихисток. Через місяць я знайшла роботу в Німеччині і приїхала працювати. Скажіть будь ласка , скільки часу я можу тут законно перебувати. Чи діє правило 90 днів на протязі півроку. Якщо так, чи впустять мене до України без штрафних санкцій 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Lenakuryliuk сказал:

Доброго дня!

У мене таке питання. З початком війни я приїхала до Німеччини та отримала тимчасовий прихисток. Пробувши два місяці я повернулася на батьківщину. В соц. службі я анулювала свій прихисток. Через місяць я знайшла роботу в Німеччині і приїхала працювати. Скажіть будь ласка , скільки часу я можу тут законно перебувати. Чи діє правило 90 днів на протязі півроку. Якщо так, чи впустять мене до України без штрафних санкцій 

Добрий день, правило 90 днів на півоку діють тільки при першому перетині кордону в Німеччині, якщо ви до цього вже заїзджали та відкривали прихисток - ви можте повернулися знову в Украхну, але до Німеччини вас потім можуть не впускати протягом 180 днів 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але мене впустили до Німеччини. Зараз я перебуваю тут і не знаю скільки часу законно я тут можу перебувати 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Lenakuryliuk сказал:

Але мене впустили до Німеччини. Зараз я перебуваю тут і не знаю скільки часу законно я тут можу перебувати 

тому що дло цього ви перебували у Німеччині по прихистку. Рекомендую вам ще проконсультуватися у юриста 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день! Потребую Вашу консультацію по наступному питанні: моя сестра виїхала до Польщі після 24.02. Там подала на карту побуту (не Pesel), тимчасового захисту не просила. Ми з мамою живемо в Німеччині. Сестра хотіла б до нас переїхати. Вона може відмовитись від карти і просити тимчасовий прихисток в Німеччині?

Змінено користувачем Tetiana P
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день. Чоловік знаходить в Польші. Він виїхав з України 26 грудня по робочій візі. Він може оформитися в Німеччині щоб там офіційно працювати. Якщо так то як це зробити?

16.03.2022 в 10:07, dnp43 сказав:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

09.07.2022 в 15:11, Віта Калиниченко сказав:

Добрий день. Чоловік знаходить в Польші. Він виїхав з України 26 грудня по робочій візі. Він може оформитися в Німеччині щоб там офіційно працювати. Якщо так то як це зробити?

 

Добрий ранок. Якщо ви маєтки на увазі оформитись, як тимчасовий прихисток, то так, може. Для початку йому потрібно зареєструватись в соціальній службі (Sozialamt) та в міграційній службі (Ausländerbehörde) для отримання ВНЖ і можливості офіційного працевлаштування. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полезная информация для беженцев, приехавшим в Aschaffenburg (Бавария):

https://integreat.app/lkaschaffenburg/uk/україна/інформація-для-біженців-з-україни

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Добрый день! Подскажите пожалуйста,мы с ребенком находимся в Греции,выплат никаких не получали.Хотим переехать в Германию! Какие правила, какая помощь нам поломается?И до какого момента принимает Германия?

В 10.03.2022 в 12:46, S13 сказал:

На офiцiйному сайтi федерального уряду з'явилася загальна iнформацiя по всiм питанням, що пов'язанi з прибуттям українцiв до Нiмеччини. Це стосується слiдуючих тем:

  • Прибуття / право проживання / прихисток
  • Житло / проживання
  • Здоров'я / коронавірус
  • Повсякдення / життя в Німеччині
  • Фінансова підтримка
  • Школа / освіта / навчання / робота 
  • Контактні дані / важливі інстанції / контактні особи

Повна iнформацiя за посиланням https://www.integrationsbeauftragte.de/ib-de/staatsministerin/війна-в-україні-2008512

Портал допомоги стосовно основних питань: https://www.germany4ukraine.de/hilfeportal-ua

chancellery-9971.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Julia 123456789 сказал:

Добрый день! Подскажите пожалуйста,мы с ребенком находимся в Греции,выплат никаких не получали.Хотим переехать в Германию! Какие правила, какая помощь нам поломается?И до какого момента принимает Германия?

 

Добрый день, вам необходимо заранее выбрать город в Германии, который ещё принимает украинцев. Информация об этом есть на нашем форуме в разделе «германия». Выплаты вам полагаются как и всем, 449 евро +на ребёнка в зависимости от возраста около 300 евро. По срокам - неизвестно, сколько ещё будут платить. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Добрий день, я інвалід 2-група психічний розлад. Що надається в Німеччині для такої категорї? В мене опікун мати, але я хочу поїхати сам. Як з роботою? Відгукніться хто знає. Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.11.2022 в 16:54, Олександр1234 сказал:

Добрий день, я інвалід 2-група психічний розлад. Що надається в Німеччині для такої категорї? В мене опікун мати, але я хочу поїхати сам. Як з роботою? Відгукніться хто знає. Дякую

Доброго дня, рекомендую вам звернутися до гарячої лінії для українських біженців в Німеччині

номера тут 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 28.04.2022 в 10:47, Holiarchuk сказал:

Добрий день!
Оформила вже тимчасовий захист в Німеччині. Чи можу я поїхати в Україну на тиждень-два, для вирішення особистих питань, забрати деякі речі?
Дякую!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Helenka сказал:

 

Добрий день, ви можете виїжджати до України на строк не більше 21 дня на рік, якщо отримуєте фінансову допомогу в Німеччині, також необхідно перед виїздом повідомити про це Джобцентр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.  Подскажите пожалуйста,  я гражданка Украины замужем за гражданина Турции он имеет временный вид на жительство в Украине, есть ребенок. Может ли он выехать  с временным ВНЖ в Германию и получить временную защиту,  или же ему нужна виза. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Natusia сказал:

Добрый день.  Подскажите пожалуйста,  я гражданка Украины замужем за гражданина Турции он имеет временный вид на жительство в Украине, есть ребенок. Может ли он выехать  с временным ВНЖ в Германию и получить временную защиту,  или же ему нужна виза. Спасибо.

Этот вопрос лучше уточнить, позвонив на горячую линию 

+800 6 7 8 9 10 11 

+32 2 299 96 96 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Добрый день 
Подскажите пожалуйста,могу ли я прилететь в любой город Германии (вблизи свободных земель) и меня направят в свободные для заселения земли на оформление беженства? нахожусь не в Украине
и куда идти по прилету для оформления документов ?
заранее благодарю

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, Наталья777 сказал:

Добрый день 
Подскажите пожалуйста,могу ли я прилететь в любой город Германии (вблизи свободных земель) и меня направят в свободные для заселения земли на оформление беженства? нахожусь не в Украине
и куда идти по прилету для оформления документов ?
заранее благодарю

 

Да, можете, там вас отправят в свободную землю, информация о регистрации в Германии есть на нашем форуме в разделе "правовые вопросы"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Добрый день!

У меня не стандартная ситуация. 
Я был в Канаде по программе CUAET  но вернулся в Европу. В Европе нигде не был зарегистрирован. Сейчас хочу зарегистрироваться в Германии но знакомые говорят, что это будет проблематично так как я был в Канаде.
Правда ли это? Если нет, то на какие статьи каких законов мне нужно ссылаться что бы меня приняли в центре и смог стать на учет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Віктор К сказал:

Добрый день!

У меня не стандартная ситуация. 
Я был в Канаде по программе CUAET  но вернулся в Европу. В Европе нигде не был зарегистрирован. Сейчас хочу зарегистрироваться в Германии но знакомые говорят, что это будет проблематично так как я был в Канаде.
Правда ли это? Если нет, то на какие статьи каких законов мне нужно ссылаться что бы меня приняли в центре и смог стать на учет?

Добрый день, они могут расценить эту ситуацию, что у вас уже есть безопасное место, где вы зарегистрированы (Канада) и отказать вам в регистрации в Германии, рекомендую написать в центр регистрацию беженцев заранее на электронную помощь и описать свою ситуацию.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Mykola_ сказав:

Добрый день, они могут расценить эту ситуацию, что у вас уже есть безопасное место, где вы зарегистрированы (Канада) и отказать вам в регистрации в Германии, рекомендую написать в центр регистрацию беженцев заранее на электронную помощь и описать свою ситуацию.

Я так и думал сделать, но на сайтах не могу найти нужный мне email. А позвонить не получится - я а не знаю немецкий.
Возможно у вас есть этот email?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Віктор К сказал:

Я так и думал сделать, но на сайтах не могу найти нужный мне email. А позвонить не получится - я а не знаю немецкий.
Возможно у вас есть этот email?

Попробуйте поискать необходимый вам регион - здесь https://www.bamf.de/RU/Startseite/startseite_node.html;jsessionid=E4A39613597BD0C8AD1B2177660F7BE6.intranet252

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Добрый день. Интересует вопрос насчёт выезда из ЕС в Украину и обратно. Ситуация такова что загран паспорт(UA) отсутствует, только reiseausweis für ausländer. Можно ли с этим документом въехать обратно в ЕС?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Alezh сказал:

Добрый день. Интересует вопрос насчёт выезда из ЕС в Украину и обратно. Ситуация такова что загран паспорт(UA) отсутствует, только reiseausweis für ausländer. Можно ли с этим документом въехать обратно в ЕС?

Могут возникнуть вопросы при выезде с Украины, рекомендую вам заранее написать на электронную почту украинской пограничной службы и обьяснить ситуацию, чтобы получить разрешение 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Добрый день! Я гражданка Украины, въехала в Турции до начала войны, получила здесь вид на жительство. Статус не оформляла никакой, собираюсь вернуться в Украину. Вопрос: могу ли я выехать в Германию, для получения статуса?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...