Перейти до публікації

Запитання та відповіді щодо в’їзду з України й перебування в Німеччині


S13

Рекомендовані повідомлення

15.05.2022 в 10:23, Yuriy сказав:

Вам нужно обратиться в Sozialamt, объяснить ситуацию и Вам расскажут порядок действий.

Добрий день! Ми звернулися в Sozialamt, нам сказали, що з 01.06.22 нами буде опікуватися Jobcenter і доречніше вже звернутися до них, оскільки вони вже все передають. Який алгоритм оформлення житла? Спочатку необхідно заключити договір з орендатом, а вже потім подати на затвердження чи навпаки? У випадку, якщо не затвердять, що відбувається з договором?- доведеться платити самостійно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Tetiana P сказал:

Добрий день! Ми звернулися в Sozialamt, нам сказали, що з 01.06.22 нами буде опікуватися Jobcenter і доречніше вже звернутися до них, оскільки вони вже все передають. Який алгоритм оформлення житла? Спочатку необхідно заключити договір з орендатом, а вже потім подати на затвердження чи навпаки? У випадку, якщо не затвердять, що відбувається з договором?- доведеться платити самостійно?

Так, заключили договір з арендаторам, але перед цим треба дізнатися, чи підлягає це житло під компенсацію. Це дізнатися треба в джобцеетрі, які в них умови для житла 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго дня!Підкажіть будь-ласка ,виїхали з дитиною з України після 24 .02.Прибули до Польщі 02.03.Оформили тимчасовий захист та соц.виплату на дитину,але ще нічого не отримували.В Німеччині зараз знаходиться бабуся мого сина,яка також виїхала з України після початку війни.Чи можемо ми з зараз переїхати з Польщі до Німеччини і отримати там тимчасовий захист?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Dasza сказал:

Доброго дня!Підкажіть будь-ласка ,виїхали з дитиною з України після 24 .02.Прибули до Польщі 02.03.Оформили тимчасовий захист та соц.виплату на дитину,але ще нічого не отримували.В Німеччині зараз знаходиться бабуся мого сина,яка також виїхала з України після початку війни.Чи можемо ми з зараз переїхати з Польщі до Німеччини і отримати там тимчасовий захист?

Офіційно можете, але зараз Німеччина може відмовити в реєстрації, якщо є вже прихисток в інщій країні, рекомендую звернутися за правовою допомогою по цьому питанні 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Дякую за відповідь!

Маю ще питання.Чи пропустять мене на кордоні в Німеччину, якщо вже закінчились дні безвізу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Dasza сказал:

Доброго дня!

Дякую за відповідь!

Маю ще питання.Чи пропустять мене на кордоні в Німеччину, якщо вже закінчились дні безвізу?

якщо у вас є дозвіл на проживання в Європі (реєстрація чи тимчасовий прихисток в Європі) і цей документ буде з вами - то пропустять 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Alona сказал:

якщо у вас є дозвіл на проживання в Європі (реєстрація чи тимчасовий прихисток в Європі) і цей документ буде з вами - то пропустять 

Маю Польський номер PESEl зі статусом UKR який і засвідчує тимчасовий захист у Польщі.Цей документ підходить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Dasza сказал:

Маю Польський номер PESEl зі статусом UKR який і засвідчує тимчасовий захист у Польщі.Цей документ підходить?

так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте! Возник вопрос. Если семья состоит из 3 человек(бабушка 65 лет, мама 43, дочка 18) и мама пошла работать. Снимаются ли выплаты со всей семьи или только с работающего? 
Так же был получен PESEL. Но нашли работу в Германии, даст ли она теперь статус беженца? 
Спасибо

Змінено користувачем irina_55
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте! Возник вопрос. Если семья состоит из 3 человек(бабушка 65 лет, мама 43, дочка 18) и мама пошла работать. Снимаются ли выплаты со всей семьи или только с работающего? 
Так же был получен PESEL. Но нашли работу в Германии, даст ли она теперь статус беженца? 

Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте! Возник вопрос. Если семья состоит из 3 человек(бабушка 65 лет, мама 43, дочка 18) и мама пошла работать. Снимаются ли выплаты со всей семьи или только с работающего? 
Так же был получен PESEL. Но нашли работу в Германии, даст ли она теперь статус беженца? 

Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, я біженець з окупованої території, і зараз знаходжусь в Германії, разом з моєю жінкою та дитиною. Але вони прибули в цю країну раніше мене, і шлюб чомусь працівники які їх вписували не підтвердили. Вона рахується за одиноку жінку, а мене не можуть прописати до квартири через те що ми не враховуємся як сім'я. Їм знайшли квартиру але виникли деякі проблеми. Господарю квартири потрібно підтвердження від соціалу що він буде платити за мене, а соціалу потрібна прописка(тому що я не належу до цієї землі), яку господар не хоче видавати. Чи можу я якось отримати підтвердження статусу без попередньої прописки, та до якої інстанції мені звернутися? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, хочу выехать с детьми из Украины в Германию. У старшего ребенка  (16 лет)загранпаспорт истек срок  2020года. Ребенок сможет выехать с этим паспортом или нужен новый? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.06.2022 в 18:53, irina_55 сказал:

Здравствуйте! Возник вопрос. Если семья состоит из 3 человек(бабушка 65 лет, мама 43, дочка 18) и мама пошла работать. Снимаются ли выплаты со всей семьи или только с работающего? 
Так же был получен PESEL. Но нашли работу в Германии, даст ли она теперь статус беженца? 

Спасибо

Добрый день, нужно уточнить заранее, в некоторых землях могут отказать в регистрации, если вы проучили ее в другой стране. По поводу выплат - если сумма зарплаты будет выше суммы выплат, то на вас и вашего ребёнка перестанут выплатить 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Украина сказал:

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, хочу выехать с детьми из Украины в Германию. У старшего ребенка  (16 лет)загранпаспорт истек срок  2020года. Ребенок сможет выехать с этим паспортом или нужен новый? 

Он может выехать по внутренним украинским документам и затем а Посольстве сделать новый загранпаспорт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Yuni сказал:

Доброго дня, я біженець з окупованої території, і зараз знаходжусь в Германії, разом з моєю жінкою та дитиною. Але вони прибули в цю країну раніше мене, і шлюб чомусь працівники які їх вписували не підтвердили. Вона рахується за одиноку жінку, а мене не можуть прописати до квартири через те що ми не враховуємся як сім'я. Їм знайшли квартиру але виникли деякі проблеми. Господарю квартири потрібно підтвердження від соціалу що він буде платити за мене, а соціалу потрібна прописка(тому що я не належу до цієї землі), яку господар не хоче видавати. Чи можу я якось отримати підтвердження статусу без попередньої прописки, та до якої інстанції мені звернутися? 

Доброго дня, для підтвердження шлюбу вам необхідно надати в соціаламт, де вони реєструвалися, офіцвйний переклад на німецьку свідотства про шлюб

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.04.2022 в 12:18, ЮлияEsen сказал:

К сожалению возможности сделать биометрию нет( паспорт загран, но не биометрия. В Германии ведь можно будет сделать биометрию?

В Германии с биометрией весьма сложно. Максимум что могут дать-это лист бумаги с вашим фото,который якобы заменяет загранпаспорт. Одна проблема-эту фикцию нигде не признают. Паспорта не оформляют-нет бланков.

Пишу с личного опыта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, я сейчас нахожусь в Германии получила временное проживание и пособие как беженец на пол года, хочу вернуться домой в Украину. Смогу ли я вернуться назад в Германию если в Украине война усилится на тех же правах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Маша сказал:

Здравствуйте, я сейчас нахожусь в Германии получила временное проживание и пособие как беженец на пол года, хочу вернуться домой в Украину. Смогу ли я вернуться назад в Германию если в Украине война усилится на тех же правах?

Если вы будете отсутствовать не более 180 дней в году - сможете, но пособие получать уже не будете 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Беженец с Харькова инвалид 2 группы по зрению, хочу поехать в Германию, куда лучше? Будут какие привилегии по группе? И как лучше поступить? Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dzheki сказал:

Беженец с Харькова инвалид 2 группы по зрению, хочу поехать в Германию, куда лучше? Будут какие привилегии по группе? И как лучше поступить? Спасибо

Советуем вам обратиться в Гамбург, предварительно напишите им электронное письмо и опишите свою ситуацию 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, если муж из Украины, а  жена из Беларуси, но имеет ПМЖ в Украине, можем ли мы вместе  переехать в Германию на основе 24 параграфа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, Testtest сказав:

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, если муж из Украины, а  жена из Беларуси, но имеет ПМЖ в Украине, можем ли мы вместе  переехать в Германию на основе 24 параграфа?

Добрый день, да, сможете

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...