Перейти до публікації

Запитання та відповіді щодо в’їзду з України й перебування в Німеччині


S13

Рекомендовані повідомлення

В 06.08.2023 в 09:13, Татана сказал:

Добрый день! Я гражданка Украины, въехала в Турции до начала войны, получила здесь вид на жительство. Статус не оформляла никакой, собираюсь вернуться в Украину. Вопрос: могу ли я выехать в Германию, для получения статуса?

Если вы не планируете закрыть ВНЖ Турции - то не можете. Если закроете - можете получить в Германии статус 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Маю громадянство України але виїхала в 19 році в Ізраїль (вийшла заміж, приїхала до чоловіка). В ізраїлі проходимо програму воз'єднання сім'ї, маю вид на проживання до березня який потрібно продовжувати щорічно поки не отримаю громадянство. Насьогодні в Ізраїлі оголошено воєнний стан, перебувати там дійсно страшно, ми в 50км від Гази. Можливо виїхати сім'єю (у чоловіка є громадянство Ізраїлю в мене немає) в Німеччину чи інші країни Європи і отримати там прихисток?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Маю громадянство України але виїхала в 19 році в Ізраїль (вийшла заміж, приїхала до чоловіка). В ізраїлі проходимо програму воз'єднання сім'ї, маю вид на проживання до березня який потрібно продовжувати щорічно поки не отримаю громадянство. Насьогодні в Ізраїлі оголошено воєнний стан, перебувати там дійсно страшно, ми в 50км від Гази. Можливо виїхати сім'єю (у чоловіка є громадянство Ізраїлю в мене немає) в Німеччину чи інші країни Європи і отримати там прихисток?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Irenalemenov сказал:

Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Маю громадянство України але виїхала в 19 році в Ізраїль (вийшла заміж, приїхала до чоловіка). В ізраїлі проходимо програму воз'єднання сім'ї, маю вид на проживання до березня який потрібно продовжувати щорічно поки не отримаю громадянство. Насьогодні в Ізраїлі оголошено воєнний стан, перебувати там дійсно страшно, ми в 50км від Гази. Можливо виїхати сім'єю (у чоловіка є громадянство Ізраїлю в мене немає) в Німеччину чи інші країни Європи і отримати там прихисток?

Якщо ви маєте громадянство України - то Німеччина видасть вам тимчасовий прихисток, тому що програма ще діє. Але вам краще заздалегідь написати до приймаючого органа тої землі, куди бажаєте виїхати - можливо, вам треба буде відмовитися від ВНЖ Ізраїлю. 

Всі приймаючі органи Німеччині (Ausländerbehörde) мають офіційні сайти, де можна знайти форму для електронного звʼязку з ними 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день. За пiв року до повномаштабного вторгнення, мати громадянинка України отримала шромодянство Рашки. Але пiд час вiйни повернулся до України. Зараз разом iз днькою планує виїхати до Германiї. Чи можуть їй вiдмовити у прихистку?  I як їй вiдмовитись вiд громодянства рашки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Oleksandr_Oleksndr сказал:

Добрий день. За пiв року до повномаштабного вторгнення, мати громадянинка України отримала шромодянство Рашки. Але пiд час вiйни повернулся до України. Зараз разом iз днькою планує виїхати до Германiї. Чи можуть їй вiдмовити у прихистку?  I як їй вiдмовитись вiд громодянства рашки?

Якщо у вашої мами лише громадянство рашки - то тимчасову реєстрацію в Німеччині вона не зможе отримати, бо для громадян росії воно не дії, а якщо є і громадянство України - то може, але спочатку їй краще подати документи на відмову від другого, неукраїнського громадянства

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але де можно вiдмовитись вiд того зайвого громадянства.В Українiж неможна? Вже в Нiметчинi пiти в послольство рашки i там подати заяву на вiдмову, i потiм подаватись на допомогу вiд Нiметчини?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Доброго вечора. питання з приводу хочу повернутись в Україну з Німеччини.оформила тільки 24₴ прописка вже є.страховка є..виплати не нарахували ще.бо не до кінця оформилась.нас випустять назад додому.? в мене 3 дітей..вони хочуть додому .я переживаю..щоб німці випустили .бо майже місяць пробули тут.боюсь щоб не було проблем 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.04.2024 в 22:09, Вікторія2345 сказал:

Доброго вечора. питання з приводу хочу повернутись в Україну з Німеччини.оформила тільки 24₴ прописка вже є.страховка є..виплати не нарахували ще.бо не до кінця оформилась.нас випустять назад додому.? в мене 3 дітей..вони хочуть додому .я переживаю..щоб німці випустили .бо майже місяць пробули тут.боюсь щоб не було проблем 

затримувати вас ніхто не буде. якщо ви не повернетесь до Німеччини через 21 день - всі виплати автоматично знімають. Закрити медичну страховку і рахунок ви можете віддалено через імейл листування

якщо є оренда квартири і ви підписували договір з орендавцем - розірвати його треба завчасно перед відʼїздом 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Добрий день, підкажіть чи потрібні мені будуть консульські послуги для того щоб отримати тимчасовий захист по 24 в Німеччині? Дякую.

Змінено користувачем Overfinch
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...