Перейти до публікації

Українці в Європі

Розділи

 • Повідомлення

  • Після того, як ви орендували житло, варто подумати про страховку. Страхування орендованого житла не є обов'язковим, але воно може позбавити вас великих витрат у разі нещасного випадку. Існують 2 основних типи страхових полісів, які доцільно оформити як орендар: Страхування майна Страхування майна страхуєте усі речі у вашому домі, які ви можете просто взяти з собою, тобто все, що не закріплено та не пригвинчено. Це включає меблі, техніку, штори, одяг, прикраси. Страхування майна виплачується у разі пожежі, шторму, крадіжки зі зломом або повені. Страхування відповідальності Страхування відповідальності страхує вас від збитків, які ви випадково завдали іншим. Наприклад, ви випадково перекинули дорогу вазу у сусідів. Також покриваються тілесні ушкодження, спричинені, як приклад, зіткненням на велосипеді. Ви можете порівняти варіанти страхування на сайті Independer.
  • З 21 листопада 2022 року домашні тварини (собаки, коти та тхори), які в'їжджають до Ірландії, повинні повністю відповідати нормам ЄС, а саме: • Домашня тварина повинна мати мікрочіп; • Усім тваринам потрібно надавати вакцину проти сказу з віку 12 тижнів, після вживлення мікрочіпу; • Подорожуючи з України: потрібно провести аналіз крові у схваленій лабораторії принаймні через 30 днів після вакцинування проти сказу; результат повинен показати, що вакцинування було успішним, рівень антитіл — щонайменше 0,5 МО/мл; • Подорожуючи з України: після успішної вакцинації необхідно пройти тримісячний період очікування; • Усі собаки повинні пройти лікування проти солітера за 1-5 днів до в'їзду; • Усі домашні тварини повинні отримати паспорт домашньої тварини ЄС або свідоцтво про здоров'я від урядового ветеринара в країні походження.  
  • Допомога знайти новий прихисток! Виключно для мешканців Роттердаму. Якщо ви живете в Роттердамі з приймаючою сім’єю, але ситуація є нестійкою або ви мусите незабаром виїхати — ви можете попросити муніципалітет допомогти знайти новий прихисток надіславши електронний лист на: hulpoekraine@rotterdam.nl Не забудьте повідомити своє ім'я, поточну адресу та дату коли ви повинні покинути житло. Якщо ви не розмовляєте англійською чи голландською, ви також можете додати номер телефону когось із приймаючої родини.
  • ГО «Волонтерський центр «Перемога» в м. Бориспіль забезпечує підтримку внутрішньо переміщених осіб (яких у громаді 14 000 осіб) одягом, продуктами, допомагає мамам з дітьми засобами гігієни, соціально незахищеним категоріям людей (багатодітним родинам, людям 3 інвалідністю, похилого віку) продуктами та ліками, військовим різних підрозділів для зміцнення оборони країни. На сьогодні фонд має багато потреб та запитів, потребує посильної допомоги у фінансовій підтримці даних категорій людей. 3 початку війни «Волонтерський центр «Перемога»  здійснює волонтерську діяльність з метою залучення благодійних внесків на потреби постраждалих від війни, внутрішньо переміщених осіб, соціально вразливих категорій населення, забезпечення засобами захисту та іншою провізією захисників Бориспільської міської територіальної громади. Фонд шукає бажаючих допомогти їм та стати партнером. Контакти фонду та реквізити для допомоги можна знайти на їх офіційному сайті тут.
  • Нарешті вийшло розпорядження Мадриду про матеріальну допомогу українцям. Тим, хто НЕ на програмі благодійних організацій (Cruz roja, Cear, ACCEM, car і т.д.) , не працюють офіційно , і не отримують ніяку іншу фін.допомогу у Іспанії . Подавати документи від сьогодні до 31 грудня ось тут https://tramita.comunidad.madrid/ayudas-becas-subvenciones/ayudas-desplazados-conflicto-ucrania або особисто в соцпрацівників. Хто не в Мадриді , очікуйте інформацію по своєму регіону .
  • Відказ від тимчасового захисту BFA/BMI По землям: BFA-RD-W-Einlaufstelle@bmi.gv.at Вена BFA-RD-B-Einlaufstelle@bmi.gv.at Бургенланд BFA-RD-K-Einlaufstelle@bmi.gv.at Каринтия BFA-RD-N-Einlaufstelle-st-poelten@bmi.gv.at Нижняя Австрия BFA-RD-O-Einlaufstelle@bmi.gv.at Верхняя Австрия BFA-RD-S-Einlaufstelle@bmi.gv.at Зальцбург BFA-RD-ST-Einlaufstelle@bmi.gv.at Штирия BFA-RD-T-Einlaufstelle@bmi.gv.at Тироль BFA-RD-V-Einlaufstelle@bmi.gv.at Форарльберг
  • У суботу, 3 грудня, ми організовуємо в Українському Домі ярмарок одягу для дорослих і дітей! Чекають всіх у суботу з 12:00 по 16:00!  Беріть з собою гарний настрій, будьте чемні і приходьте! Будемо раді бачити всіх🤍 Український Дім Pleinweg 196A, Rotterdam
  • Если вы планируете ехать в другую страну и получать там временную защиту - вам необходимо отказаться от защиты в предыдущей стране. И рекомендуют заранее писать о возможности получить убежище в новой стране, так как иногда бывают отказы
  • Написать по поводу жилья? Или что Вы имеете ввиду?
×
×
 • Створити...