Перейти до публікації

Пошук житла


5 тем в цьому розділі

  • 0 відповідей
  • 55 переглядів
  • 0 відповідей
  • 2,2 к перегляд
 1. Поиск жилья

  • 9 відповідей
  • 5,1 к перегляда
  • 0 відповідей
  • 3,3 к переглядів
  • 0 відповідей
  • 3,2 к переглядів
 • Повідомлення

  • Очікувані проблеми у французьких аеропортах у зв'язку зі страйком вже назвали у ЗМІ "чорним четвергом". За попередніми оцінками, може бути скасовано до 70% рейсів. За словами Національної спілки авіадиспетчерів (SNCTA), до участі у страйку буде залучена рекордна кількість авіадиспетчерів. Страйк припадає на розпал весняних шкільних канікул, що може спричинити додатковий безлад. Авіадиспетчери страйкуватимуть після провалу переговорів щодо проєкту реформування аеронавігаційного обслуговування.
  • Сусідня Німеччина з 1 квітня ухвалила законність канабісу в країні. А от в Австрії марихуана не є законною. Людям заборонено споживати, купувати, продавати або вирощувати рослину. Однак з 2016 року людину, спійману з невеликою кількістю канабісу, можуть лише оштрафувати.   А що дозволено? У країні дозволено вирощування канабіс в медичних цілях, але це суворо контролюється агентством охорони здоров’я AGES. Проте в деяких магазинах продається рослина коноплі, за умови, що вони не можуть цвісти (у квітках зосереджена речовина ТГК, яка викликає п’янкий ефект марихуани). Продукти CBD, також виготовлені з рослини конопель, не є незаконними в Австрії. Їх можна купити в магазині.
  • Питання щодо заявок та заявки слід адресувати безпосередньо до кантональних міграційних органів:   Кантональні органи міграції та ринку праці Загальні питання щодо допуску на ринок праці з країн ЄС/ЄАВТ: +41 58 465 88 40     Загальні питання щодо допуску на ринок праці з третіх країн:   +41 58 465 88 40   Окрема категорія — українські біженці, які отримують спеціальне посвідчення на проживання категорії S.  Згідно з останніми даними SEM, поки що не більше 10% таких вимушених мігрантів змогли знайти роботу, хоча вони теоретично мають право почати роботу відразу, негайно, без довгих і виснажливих бюрократичних процедур.  Тим часом мало хто знає, що починаючи з 2019 року необмежений доступ до швейцарського ринку праці взагалі мають особи всіх цих трьох категорій. Напередодні пандемії Федеральна рада усунула певні адміністративні перешкоди, і тепер компаніям не потрібно вимагати спеціальних дозволів влади, щоб найняти осіб з дозволами на проживання категорії B або F.    Сайт https://www.easygov.swiss/easygov/#/de
  • Будапешт, Угорщина Поїзд, що відправляється з центрального вокзалу Відня, доставить вас до столиці Угорщини приблизно за 2 години 40 хвилин. Ціни різняться, але квитки можна знайти всього за 24 євро в один бік.   Прага, Чехія Поїзд із центрального вокзалу Відня доставить вас до історичної та жвавої Праги за 4 години 40 хвилин, ціною менше 40 євро, залежно від дня – навіть дешевше, якщо ви не проти пересадок під час подорожі.   Загреб, Хорватія Прямий поїзд відправляється з центрального вокзалу Граца та прибуває до центру хорватської столиці приблизно за 3 години 50 хвилин. Квитки можна знайти за 23 євро.   Мюнхен, Німеччина Ви можете сісти на поїзд на головному вокзалі Зальцбурга та прибути до Мюнхена менше ніж через дві години за трохи більше 30 євро.   Цюріх, Швейцарія З Інсбрука поїздка на поїзді відносно коротка, приблизно три з половиною години. Квиток можна придбати за 39,90 євро на прямий потяг або з чотирма пересадками за майже 15 євро і менше ніж за п’ять годин подорожі.   Знайти квитки та актулаьні ціні на конкретну дату можна за посиланням: https://www.oebb.at/en/
  • Міністр внутрішніх справ Чехії Віт Ракушан обговорив із біженцями з України питання, пов'язані з їх подальшим перебуванням у країні після закінчення терміну дії тимчасового захисту у березні 2025 року. "Зрозуміло, однією з умов буде те, про що ви питаєте – це економічна самодостатність, наявність роботи, незалежність від нашої системи допомоги. Такі люди, звичайно, матимуть певний тип права на довгострокове перебування", - запевнив Ракушан. Міністр додав, що якщо військові дії в Україні продовжаться, то певні форми тимчасового притулку діятимуть у Чехії та після березня 2025 року. А бажающим залишитися в цій країні надовго надаватиметься можливість перейти на інший правовий режим перебування.  
  • Міністерство економіки та фінансів оголосило офіційний графік подання щорічної податкової декларації. Ось що потрібно знати, щоб бути у курсі та не пропустити важливі терміни!   Електронна подача декларації розпочинається четверг, 11 квітня 2024 року. Залежно від вашого департаменту, кінцеві строки наступні: - Для Ain (01) до Corrèze (19): до четверга, 23 травня включно. - Для Corse (2A) до Meurthe-et-Moselle (54): до четверга, 30 травня включно. - Для Meuse (55) до Mayotte (976): до четверга, 6 червня включно.   А для тих, хто подає декларацію в паперовій формі - крайній термін вівторок, 21 травня. Будьте готові, нові форми декларацій за 2024 рік з'являться незабаром!
  • Як зазначається, пропозиція про продовження дозволу до п’яти років дасть уряду та парламенту Норвегії більше часу та можливостей для вирішення ситуації з українськими біженцями. Дозволи за схемою тимчасового колективного захисту видаються терміном дії на один рік. Станом на сьогодні вони можуть бути продовжені до трьох років. У березні 2025 року термін перебування в Норвегії для перших українців, які приїхали до країни, досягне трьох років, тобто максимальну кількість років за чинним законодавством.
  • Послуги, недоступні закордоном для українських чоловіків віком від 18 до 60 років: - оформлення та заміна закордонного паспорта, внесення даних про дітей до закордонних паспортів батьків; - засвідчення документів та нотаріальні послуги; - отримання або відмова від громадянства; - соціальні виплати; - обмін посвідчення водія; - оформлення документів на постійне проживання за кордоном; - оформлення віз; - реєстрація актів цивільного стану (народження, реєстрація та розірвання шлюбу, реєстрація смерті, реєстрація зміни імені); - взяття на консульський облік.  
  • Розʼяснення МЗС щодо тимчасового припинення надання консульських послуг чоловікам мобілізаційного віку З 23 квітня цього року тимчасово припиняється. прийом нових заяв на вчинення консульських дій від згаданої категорії громадян України. Після набуття законом про мобілізацію чинності 18 травня 2024 року процес прийняття та розгляду заяв про вчинення консульських дій продовжиться з урахуванням нових вимог, що випливають із положень закону.
  • Уряд розглядає можливість збереження правила 30% - ключового стимулу для залучення висококваліфікованих експатів. Це правило дозволяє не оподатковувати 30% доходу іноземця протягом перших п'яти років перебування в країні. Проте, з недавніми змінами, обговорювалося скорочення цього терміну до лише 20 місяців, що викликало хвилю протестів від великих компаній, таких як ASML, та саміх експатів. Зараз же звучать обнадійливі новини про можливе повернення до більш лояльних умов. Політичні партії, які раніше підтримали скорочення, переглядають своє рішення, сподіваючись зберегти країну привабливою для іноземних талантів.
×
×
 • Створити...