Перейти до публікації

Закрытие регистрации в Германии


Alona

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте, подскажите, а кто должен оплачивать сраховку здоровья , если я уволился с работы и не пошёл после этого в джоб центр ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, InGodWeTrust сказал:

Здравствуйте, подскажите, а кто должен оплачивать сраховку здоровья , если я уволился с работы и не пошёл после этого в джоб центр ?

Добрый день, должны Вы сами оплачивать 

Если не хотите - рекомендую тогда оформиться в Джобцентре - тогда они будут оплачивать, пока вы не найдете другую работу и снова не станете платежеспособным 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Alona сказал:

Добрый день, должны Вы сами оплачивать 

Если не хотите - рекомендую тогда оформиться в Джобцентре - тогда они будут оплачивать, пока вы не найдете другую работу и снова не станете платежеспособным 

А если я как уволился не платил за неё , какие могут быть последствия? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, InGodWeTrust сказал:

А если я как уволился не платил за неё , какие могут быть последствия? 

Начислят штраф за те месяцы, что вы не оплачиваете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где я могу узнать , есть ли штраф ? И где я могу посмотреть эту информацию на счёт штрафа , мне на работе говорили , что после увольнения , она просто будет не активна 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, InGodWeTrust сказал:

Где я могу узнать , есть ли штраф ? И где я могу посмотреть эту информацию на счёт штрафа , мне на работе говорили , что после увольнения , она просто будет не активна 

Вам нужно позвонить в страховую компанию, в которой оформлена медстраховка и узнать - закрыл ли ваш работодатель ее после вашего увольнения. Если закрыл - то вы просто без медстраховки, если нет - то вам начисляется штраф, но сообщив об увольнении - штраф снимут 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Привіт таке питання в Німеччині 4 місяці в Німеччині получили від джоб центру квартиру в січні но хочу виїхати назад в Україну, чи буду я плати за цю квартиру якусь неустойку чи типу того якщо я закрию всі справи і відкажуся від квартири. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Rost сказал:

Привіт таке питання в Німеччині 4 місяці в Німеччині получили від джоб центру квартиру в січні но хочу виїхати назад в Україну, чи буду я плати за цю квартиру якусь неустойку чи типу того якщо я закрию всі справи і відкажуся від квартири. 

Ці моменти прописані в договорі оренди, подивіться, які там умови для розривання договору вказані 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Добрий вечір, підкажіть будь-ласка, я знахожусь в Німеччині з 11.11.23. є ВНЖ, квартира і всі документи, як закрити документи я знаю та ВНЖ плоную повернення в Україну, мене цікавить як закрити питання з квартирою і як бистро це можно зробити чекати 2 місяці часу не маю!? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Тетяна Моріс сказал:

Добрий вечір, підкажіть будь-ласка, я знахожусь в Німеччині з 11.11.23. є ВНЖ, квартира і всі документи, як закрити документи я знаю та ВНЖ плоную повернення в Україну, мене цікавить як закрити питання з квартирою і як бистро це можно зробити чекати 2 місяці часу не маю!? 

Питання з квартирою - індивідуальне, воно залежить від умов вашого договору з орендавцем. Треба з ним розмовляти 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день. Підкажіть будь-ласка. Живемо в Німеччині 1,5 року, плануємо повертатися додому, а потім їхати в іншу країну. Написала в місцеву міграційну службу, щоб нас зняли з обліку і видали документ, що ми більше не маємо захисту у Німеччині. Але мені категорично відповіли, що такого документу не існує, і вони його видати не можуть. А статус захисту сам по собі анулюється через пів року. Що робити не знаю. 

Змінено користувачем Nataliia Zahorodniuk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.03.2024 в 17:50, Nataliia Zahorodniuk сказал:

Добрий день. Підкажіть будь-ласка. Живемо в Німеччині 1,5 року, плануємо повертатися додому, а потім їхати в іншу країну. Написала в місцеву міграційну службу, щоб нас зняли з обліку і видали документ, що ми більше не маємо захисту у Німеччині. Але мені категорично відповіли, що такого документу не існує, і вони його видати не можуть. А статус захисту сам по собі анулюється через пів року. Що робити не знаю. 

Добрий день. Вам необхідно повідомити їм про  причину відʼїзду і пояснити, що ви виїжджаєте до іншої країни з метою отримати там ВНЖ, тому вам необхідно саме зараз закрити німецьку реєстрацію. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alona сказал:

Добрий день. Вам необхідно повідомити їм про  причину відʼїзду і пояснити, що ви виїжджаєте до іншої країни з метою отримати там ВНЖ, тому вам необхідно саме зараз закрити німецьку реєстрацію. 

Чи знаєте Ви, як правильно назва цього документу, чи можливо у Вас він є, і Ви можете скинути фото (без особистих даних). Проблема у тому, що вони кажуть, що його як такого не існує. Благаю, у кого є можливість - напишіть назву або скиньте фото. Я 30.03 виїзжаю, і потрібно до 27.03 все тут закрити. Дякую.

 

Змінено користувачем Nataliia Zahorodniuk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Nataliia Zahorodniuk сказал:

Чи знаєте Ви, як правильно назва цього документу, чи можливо у Вас він є, і Ви можете скинути фото (без особистих даних). Проблема у тому, що вони кажуть, що його як такого не існує. Благаю, у кого є можливість - напишіть назву або скиньте фото. Я 30.03 виїзжаю, і потрібно до 27.03 все тут закрити. Дякую.

 

Як татового цього документу не існує, просто в базі мігрантів, яка діє на всій території ЄС, з'являється інформація, що у вас немає більше ВНЖ Німеччини. Але якщо вам необхідно підтвердження "на бумазі", то попросить їх прислати підтвердження вам по пошті чи електронній пошті (у вільній формі)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...