Перейти до публікації

Безкоштовна юридична допомога українцям (онлайн)


Alona

Рекомендовані повідомлення

Українські адвокати та юристи об'єднуються задля надання безкоштовної юридичної допомоги для українців.  Головна мета каналу  допомогти та проінформувати кожного щодо:

- прав і обов'язків під час воєнного стану, мобілізації;

- державних соціальних програм, допомоги, виплат та компенсацій;

- оперативного вирішення ситуацій;

- статусу біженця, притулку, перетину кордону, питань майна;

- важливих юридичних новин та нових законів тощо.

Війна вимагає бути юридично грамотними!

Основний спосіб отримання правової допомоги через чат-бот шляхом поставлення чітких питань або заявки на дзвінок адвоката. Необхідно підписатися на канал, щоб ОТРИМУВАТИ ВАЖЛИВІ ЮРИДИЧНІ НОВИНИ  і бути повністю обізнаним в своїх правах під час воєнного стану!

ЧАТ-БОТ https://t.me/law_ua_bot

photo.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
  • Відповіді 66
  • Створено
  • Остання відповідь

Кращі автори в цій темі

Я приїхала з України в Німеччину 15 березня. Спочатку я жила в сім'ї у Бранденбурзі, місто Треббін. Потім я переїхала у Берлін, тому що там не могла довго залишатись. З 20 квітня я знайшла також сім'ю у Берліні. Спочатку я жила безкоштовно, а потім ми заключили договір оренди. Два тижні тому головний орендар розірвав договір оренди і попросив виїхати за один день. Йому оплочував соціаламт оренду, а потім джобцентр. Але соціаламт заплатив тільки з 1 травня, в договорі написано з 20 квітня я живу. Але я ще була зареєстрована у Бранденбурзі. Орендар вимагає від мене сплатити за ці 10 днів. Чи маю я заплатити йому? Але він порушив мої права, попросив виїхати за один день. Також особисто ображав та дискримінував.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, OksanaLysaichuk сказал:

Я приїхала з України в Німеччину 15 березня. Спочатку я жила в сім'ї у Бранденбурзі, місто Треббін. Потім я переїхала у Берлін, тому що там не могла довго залишатись. З 20 квітня я знайшла також сім'ю у Берліні. Спочатку я жила безкоштовно, а потім ми заключили договір оренди. Два тижні тому головний орендар розірвав договір оренди і попросив виїхати за один день. Йому оплочував соціаламт оренду, а потім джобцентр. Але соціаламт заплатив тільки з 1 травня, в договорі написано з 20 квітня я живу. Але я ще була зареєстрована у Бранденбурзі. Орендар вимагає від мене сплатити за ці 10 днів. Чи маю я заплатити йому? Але він порушив мої права, попросив виїхати за один день. Також особисто ображав та дискримінував.

рекомендуємо вам звернутися з цим питанням за безкоштовною юридичною допомогою сюди https://t.me/law_ua_bot

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Доброго вечора

Є питання стосовно зміни  тимчасового прихистку з Швеції на Німеччину. Чи можуть виникнути складнощі, чи може Німеччина відмовити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Пало сказал:

Доброго вечора

Є питання стосовно зміни  тимчасового прихистку з Швеції на Німеччину. Чи можуть виникнути складнощі, чи може Німеччина відмовити?

можуть відмовити, аргумент - ви вже отримали прихисток в іншій країні і маєте мати тепер вагому причину для зміни місця проживання 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю, як я можу відмовитись від Бельгійської школи, щоб дитина навчатись онлайн в Україні? Дуже потрібно дитина 9 клас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, как можно остаться налоговым резидентом Украины по прошествии 183 дней в Польше? У меня украинский счёт и ФОП,работаю удаленно, доход получаю не из польской фирмы, никаких выплат от Польши не получаю. Имею только песель и все.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, NATALII сказал:

Вітаю, як я можу відмовитись від Бельгійської школи, щоб дитина навчатись онлайн в Україні? Дуже потрібно дитина 9 клас.

 

5 часов назад, Камаабс сказал:

Здравствуйте, как можно остаться налоговым резидентом Украины по прошествии 183 дней в Польше? У меня украинский счёт и ФОП,работаю удаленно, доход получаю не из польской фирмы, никаких выплат от Польши не получаю. Имею только песель и все.

 

Добрий день, напишіть в цей ЧАТ-БОТ https://t.me/law_ua_bot

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Доброго дня. Треба допомога з отриманням закордонного паспорта.Так , як маю внутрішній Український паспорт. Я знаходжусь в Мюнстері. Дюсельдорфі не можу зареєструватися уже третій місяць пише що немає місць вільних все роздати так,як приїхало 180 тис.Українців.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Тєльна сказал:

Доброго дня. Треба допомога з отриманням закордонного паспорта.Так , як маю внутрішній Український паспорт. Я знаходжусь в Мюнстері. Дюсельдорфі не можу зареєструватися уже третій місяць пише що немає місць вільних все роздати так,як приїхало 180 тис.Українців.

Нажаль, вам необхідно почекати, поки з’явиться вільне місце або спробувати зареєструватися в іншому Консульстві/Посольстві України, наприклад, у Франкфурті, де може буди більше вільних місць 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Доброго дня. Я та моя дочка мають різні прізвища. При реєстрації за місцем проживання (живемо в кімнаті у німців) ми принесли такі документи: міжнародні паспорти та  оригінали свідоцтво про народження та брак(укр.мова). В реєстрації відказали. Сказали принести офіційний переклад документів на латиницю про народження і брак. Чи правомірні наразі такі вимоги?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, ТетянаА сказал:

Доброго дня. Я та моя дочка мають різні прізвища. При реєстрації за місцем проживання (живемо в кімнаті у німців) ми принесли такі документи: міжнародні паспорти та  оригінали свідоцтво про народження та брак(укр.мова). В реєстрації відказали. Сказали принести офіційний переклад документів на латиницю про народження і брак. Чи правомірні наразі такі вимоги?

Так, правомірні, якщо ваша дитина неповнолітня

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

05.04.2022 в 10:37, Alona сказав:

Українські адвокати та юристи об'єднуються задля надання безкоштовної юридичної допомоги для українців.  Головна мета каналу  допомогти та проінформувати кожного щодо:

- прав і обов'язків під час воєнного стану, мобілізації;

- державних соціальних програм, допомоги, виплат та компенсацій;

- оперативного вирішення ситуацій;

- статусу біженця, притулку, перетину кордону, питань майна;

- важливих юридичних новин та нових законів тощо.

Війна вимагає бути юридично грамотними!

Основний спосіб отримання правової допомоги через чат-бот шляхом поставлення чітких питань або заявки на дзвінок адвоката. Необхідно підписатися на канал, щоб ОТРИМУВАТИ ВАЖЛИВІ ЮРИДИЧНІ НОВИНИ  і бути повністю обізнаним в своїх правах під час воєнного стану!

ЧАТ-БОТ https://t.me/law_ua_bot

photo.jpg

Доброго вечора

Працюю в германії другий місяць на складі через агенство. Контракт агенство ще не дало гроші також і грубо відноситься до нас. Як отримати заробітню плату? До кого звернутись?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Nazar76 сказал:

Доброго вечора

Працюю в германії другий місяць на складі через агенство. Контракт агенство ще не дало гроші також і грубо відноситься до нас. Як отримати заробітню плату? До кого звернутись?

Доброго дня, рекомендую Вам звернутися до faire-integration.de, або  в консультирующую организацию для мигрантов 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Доброго дня.Е питання.Маю прихисток в нiмеччинi та онлайн замовила безкоштовнi журнали,через пiвроку прислали квитанцiю до журнали були платнi .Сумма 120,евро .Куди звернутися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, liubov pleshanova сказал:

Доброго дня.Е питання.Маю прихисток в нiмеччинi та онлайн замовила безкоштовнi журнали,через пiвроку прислали квитанцiю до журнали були платнi .Сумма 120,евро .Куди звернутися?

зверніться до найближчого Карітас за консультацією, також визьміть з собою бумаги або зробіть скріншоти, які підтверджують, що ви замовляли журнали безкоштовно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, liubov pleshanova сказал:

карiтас,це церква?дякую

 

карітас - це благодійна організація, вони надають допомогу, у тому числі і консультаційну, українцям

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, liubov pleshanova сказал:

карiтас,це церква?дякую

 

ще можу порекомендувати звернутися за безкоштовною консультацією в одну з організацій, які вказані тут 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю! 

Шукаю шляхи для продовження лікування громадянки України, яка перебуває у Туреччині.

Через початок повномасштабної агресії росії моя мати виїхала в Туреччину (через Німеччину) до своєї доньки, де зараз перебуває зараз як член родини турецької громадянки. З’ясувалося, що вона потребує термінового коштовного лікування (онкологія). На жаль, в Туреччині немає неякої підтримки біженців з України.

Я зараз у Німеччині і хотів перевезти її сюди на лікування, знайшов лікаря, яка готова прийняти її за умови реєстрації матусі за параграфом 24 як біженця від війни. Але мені повідомили в Landratsamt, Dezernat Soziales und Gesundheit Amt für Migration und Ausländerrecht, що вона не зможе бути зареєструватися по параграфу 24, як біженець від війни, тому що вона їде з Туреччини, де війни немає.

Питання: чи є в неї юридичні підстави зареєструватися у Німеччині як біженець від війни, якщо вона, як постраждала особа, перебувала в Україні на момент початку війни, але прилетить до Німеччини з Туреччини?

Зі спілкування з юристами з міграційних питань я з’ясував, що питання реєстрації як біженця від війни в основному залежить від того, де перебувала постраждала особа на момент початку війни. Однак є допущення, що відповідальний орган може мати певну свободу дій в окремих випадках. Які саме юридичні документи регламентують це питання?

 

Буду вдячний Вам за допомогу!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Mykola Gorobets сказал:

Вітаю! 

Шукаю шляхи для продовження лікування громадянки України, яка перебуває у Туреччині.

Через початок повномасштабної агресії росії моя мати виїхала в Туреччину (через Німеччину) до своєї доньки, де зараз перебуває зараз як член родини турецької громадянки. З’ясувалося, що вона потребує термінового коштовного лікування (онкологія). На жаль, в Туреччині немає неякої підтримки біженців з України.

Я зараз у Німеччині і хотів перевезти її сюди на лікування, знайшов лікаря, яка готова прийняти її за умови реєстрації матусі за параграфом 24 як біженця від війни. Але мені повідомили в Landratsamt, Dezernat Soziales und Gesundheit Amt für Migration und Ausländerrecht, що вона не зможе бути зареєструватися по параграфу 24, як біженець від війни, тому що вона їде з Туреччини, де війни немає.

Питання: чи є в неї юридичні підстави зареєструватися у Німеччині як біженець від війни, якщо вона, як постраждала особа, перебувала в Україні на момент початку війни, але прилетить до Німеччини з Туреччини?

Зі спілкування з юристами з міграційних питань я з’ясував, що питання реєстрації як біженця від війни в основному залежить від того, де перебувала постраждала особа на момент початку війни. Однак є допущення, що відповідальний орган може мати певну свободу дій в окремих випадках. Які саме юридичні документи регламентують це питання?

 

Буду вдячний Вам за допомогу!

Можливо вам краще скласти маршрут до Німеччини через Україну? Тобто мати заїде з Туреччини в Україну, а звідти вже поїде до Німеччини. Тоді в її паспорті буде штамп про пееетин кордону та виїзд з України 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

03.01.2023 в 09:04, Alona сказав:

Можливо вам краще скласти маршрут до Німеччини через Україну? Тобто мати заїде з Туреччини в Україну, а звідти вже поїде до Німеччини. Тоді в її паспорті буде штамп про пееетин кордону та виїзд з України 

Дякую за відповідь. Можливо. Але для літньої хворої людини такий переїзд був би дуже важким.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Mykola Gorobets сказал:

Дякую за відповідь. Можливо. Але для літньої хворої людини такий переїзд був би дуже важким.

Якщо ваша мати виїхала до Туреччина після початку бойових дій - то у неї має бути у паспорті відмітка про перетин кордону після 24 лютого минулого року і тоді вона має право на реєстрацію в Німеччині як біженка без заїзду ще раз до України

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Mykola_ сказав:

Якщо ваша мати виїхала до Туреччина після початку бойових дій - то у неї має бути у паспорті відмітка про перетин кордону після 24 лютого минулого року і тоді вона має право на реєстрацію в Німеччині як біженка без заїзду ще раз до України

Дякую за відповідь! Я знайшов інформацію про це у регламентаціях ЄС і послався на неї у своєму листі до міграційної служби.
https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/HTML/?uri=CELEX:32022D0382&qid=1646744182206&from=DE#d1e360-1-1

Стаття 2

Наразі я чекаю відповіді, але хотілося б також знайти документи які регламентують це питання у Німеччині.

До того ж є такий нюанс. Для виїзду з Туреччини громадян України турецька сторона вимагає візу з представництва Німеччини у Туреччині. Без цього вони не випускають. І в представництві потрібно буде повідомити причину, чому вона їде у Німеччину. Тобто, війна не може бути причиною, а туризм, транзит або віза для лікування, якщо я правильно розумію, не дозволять подаватись потім на статус за параграфом 24.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...