Перейти до публікації

Як відмовитись від тимчасового захисту в Іспанії


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора! Хочу змінити Іспанію на Норвегії, чи потрібно закривати ТЗ, чи він там анулюється автоматично? Дякую 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Альона Пінчук сказал:

Доброго вечора! Хочу змінити Іспанію на Норвегії, чи потрібно закривати ТЗ, чи він там анулюється автоматично? Дякую 

Автоматично не анулюється, треба закривати самостійно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Доброго дня, підкажіть будь ласка, пошагово процедуру відмовленні від ТЗ Іспанії, ми живемо не в Іспанії вже більше пів року, нам треба летіти, оформляли в Малазі, треба брати сіту чи ні? якщо так-то можна це зробити онлайн? куди звертатися по прильоту? і можемо ми приїхати в Барселону відмовлятися, хоча оформляли в Малазі?

 

Дякую, Ольга

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Ольга Karasova сказал:

Доброго дня, підкажіть будь ласка, пошагово процедуру відмовленні від ТЗ Іспанії, ми живемо не в Іспанії вже більше пів року, нам треба летіти, оформляли в Малазі, треба брати сіту чи ні? якщо так-то можна це зробити онлайн? куди звертатися по прильоту? і можемо ми приїхати в Барселону відмовлятися, хоча оформляли в Малазі?

 

Дякую, Ольга

Для отримання точної інформації щодо закриття подзвоніть у центр прийому у Малазі за одним з цих номерів:

 +34 91 399 00 09

+34 628 216 478

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alona сказал:

Для отримання точної інформації щодо закриття подзвоніть у центр прийому у Малазі за одним з цих номерів:

 +34 91 399 00 09

+34 628 216 478

я би залюбки подзвонила, якщо б могла це зробити, але знаходжуть у Тайланді, не дозвонюсь, тому тут і питаю, не можу ніде знайти інформацію, і це дуже дивно 😳 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

А тимчасовий захист це NIE чи TIE ?

маю NIE в Іспанії, дійсне ще місяць, а на ТІЕ не подавав, чи можу подати на тимчасовий захист в іншій країні? 

чи краще чекати поки закінчиться термін НІЕ ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, DmytroUA2023 сказал:

А тимчасовий захист це NIE чи TIE ?

маю NIE в Іспанії, дійсне ще місяць, а на ТІЕ не подавав, чи можу подати на тимчасовий захист в іншій країні? 

чи краще чекати поки закінчиться термін НІЕ ?

NIE – це ідентифікаційний номер, податковий номер іноземця, а TIE – це ідентифікаційна карта іноземця.

Тимчасовий захист - це ТІЕ

Ви можете самостійно закрити NIE, звернувшись до центру іноземців в Іспанії і переїжджати в іншу країну 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Mykola_ сказав:

NIE – це ідентифікаційний номер, податковий номер іноземця, а TIE – це ідентифікаційна карта іноземця.

Тимчасовий захист - це ТІЕ

Ви можете самостійно закрити NIE, звернувшись до центру іноземців в Іспанії і переїжджати в іншу країну 

я вже не в Іспанії, то краще вже почекати до листопада коли закінчиться термін дії

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, DmytroUA2023 сказал:

я вже не в Іспанії, то краще вже почекати до листопада коли закінчиться термін дії

так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 05.09.2023 в 10:23, Alona сказал:

напишите сюда в произвольной форме ccar@ccar-cear.org

 

В 05.09.2023 в 05:32, Muha05956 сказал:

Вы делали эту процедуру? Какие действия и документы необходимы ? На могли бы вы скинуть мэйл куда писать?

Добрый день. Скажите пожалуйста у Вас получилось 

 

В 05.09.2023 в 05:32, Muha05956 сказал:

Вы делали эту процедуру? Какие действия и документы необходимы ? На могли бы вы скинуть мэйл куда писать?

Добрый день. Скажите пожалуйста у вас получилось отказаться от ВЗ онлайн? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір! в липні 22-го син виїхав з Іспанії до Польщі. Від тимчасового захисту не відмовився бо по телефону у посольстві Іспанії надали інформацію, що якщо отримає захист в іншій країні то ануляція пройде автоматично. Чи це є правда? Як можна дізнатися чи дійсно статус анулювали? Чи можна кудись написати чи звернутися до посольства Іспанії у Польщі? Бо нещодавно у злетів статус захисту у Польщі і органи до яких звернувся син дуже цікавилися чи дійсно немає захисту в іншій країні. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, ЯнаStar сказал:

Добрий вечір! в липні 22-го син виїхав з Іспанії до Польщі. Від тимчасового захисту не відмовився бо по телефону у посольстві Іспанії надали інформацію, що якщо отримає захист в іншій країні то ануляція пройде автоматично. Чи це є правда? Як можна дізнатися чи дійсно статус анулювали? Чи можна кудись написати чи звернутися до посольства Іспанії у Польщі? Бо нещодавно у злетів статус захисту у Польщі і органи до яких звернувся син дуже цікавилися чи дійсно немає захисту в іншій країні. 

Насправді автоматично захист не закривається в такому випадку, тому вам краще звернутися до Посольства або написати електронного листа до CREADE або подзвонити, де ви оформляли документи в Іспанії. 

Номера телефонів:

CREADE Barcelona: 93 238 21 99 (з 8.00-18.00);

CREADE Malaga: 628 216 478 (з 8.00-18.00);

CREADE Pozuelo: 666 800 194 (з 8.00-17.00);

CREADE Alicante: 96 522 47 89 (з 8.00-18.00).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Alona сказав:

Насправді автоматично захист не закривається в такому випадку, тому вам краще звернутися до Посольства або написати електронного листа до CREADE або подзвонити, де ви оформляли документи в Іспанії. 

Номера телефонів:

CREADE Barcelona: 93 238 21 99 (з 8.00-18.00);

CREADE Malaga: 628 216 478 (з 8.00-18.00);

CREADE Pozuelo: 666 800 194 (з 8.00-17.00);

CREADE Alicante: 96 522 47 89 (з 8.00-18.00).

А Ви не підкажете куди писати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.12.2023 в 09:33, ЯнаStar сказал:

А Ви не підкажете куди писати?

Якщо ви отримували від них листи, паперові, то на них має бути вказана електронна адреса для звернень. 

Якщо немає - то напишіть сюди https://sede.mir.gob.es/opencms/export/sites/default/es/contacto/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

доброго часу доби, скажіть будь ласка, якщоми оформили тільки  NIE в Іспанії, але на TIE не подавали і ніякої допомоги не отримуємо, і хочемо в іншу країну, чи потрібно якось цей документ закривати чи він нічого не означає 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Vit999 сказал:

доброго часу доби, скажіть будь ласка, якщоми оформили тільки  NIE в Іспанії, але на TIE не подавали і ніякої допомоги не отримуємо, і хочемо в іншу країну, чи потрібно якось цей документ закривати чи він нічого не означає 

Так, NIE теж необхідно закривати, якщо ви плануєте реєстрацію в іншій країні 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Підскажіть, будь ласка, я хочу відмовитись від тимчасового захисту в Іспанії та переїхати в іншу країну  як мені це зробити. куди треба звернутись? можу я потім продовжити використовувати  дебіт-карту Іспанії?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Анастасія08 сказал:

Підскажіть, будь ласка, я хочу відмовитись від тимчасового захисту в Іспанії та переїхати в іншу країну  як мені це зробити. куди треба звернутись? можу я потім продовжити використовувати  дебіт-карту Іспанії?

Вам треба піти  або написати електронного листа до CREADE або подзвонити, де ви оформляли документи в Іспанії. 

Номера телефонів:

CREADE Barcelona: 93 238 21 99 (з 8.00-18.00);

CREADE Malaga: 628 216 478 (з 8.00-18.00);

CREADE Pozuelo: 666 800 194 (з 8.00-17.00);

CREADE Alicante: 96 522 47 89 (з 8.00-18.00).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день, я з донькою була в Іспанії з лютого 2022 по квітень 2023р, оформляла тільки NIE строк дії яких закінчився в квітні 2023 року. Ми повернулись в Україну в квітні 2023 року , відмову не писали бо нам сказали що строк дії документів закінчився, тому не треба нічого робити. Зараз ми плануємо переїхати в Австрію. Підскажіть будь ласка чи не буде в мене проблем при оформленні документів? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Марія Ковальчук сказал:

Добрий день, я з донькою була в Іспанії з лютого 2022 по квітень 2023р, оформляла тільки NIE строк дії яких закінчився в квітні 2023 року. Ми повернулись в Україну в квітні 2023 року , відмову не писали бо нам сказали що строк дії документів закінчився, тому не треба нічого робити. Зараз ми плануємо переїхати в Австрію. Підскажіть будь ласка чи не буде в мене проблем при оформленні документів? Дякую.

Рекомендую вам заздалегідь написати електронного листа до CREADE і попросити їх дати вам відповідь - чи точно у вас вже немає іспанської реєстрації 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Alona сказав:

Рекомендую вам заздалегідь написати електронного листа до CREADE і попросити їх дати вам відповідь - чи точно у вас вже немає іспанської реєстрації 

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...