Перейти до публікації

Як відмовитись від тимчасового захисту в Іспанії


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

По відмові від ТЗ ще є така інформація:

1. Потрібно зібрати копії всіх документів що видала Іспанія

2. Зповнити заяву

3. Надіслати поштового листа за адресою

Абсолютно точно можна відмовитися в будь якому CREADE, там, де ТЗ зазвичай видають. Їх чотире: Мадрид, Барселона, Малага, Аліканте.

Адреса у Мадриді

C/ Pradillo, 40

28002 - Madrid

Órgano competente OFICINA DE ASILO Y REFUGIO

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте! Подскажите, а при каких обстоятельствах необходимо отказываться от временной защиты? Насколько я знаю если ее где-то в другой стране запросить - то она «автоматически» отменится…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, sashok1337 сказал:

Здравствуйте! Подскажите, а при каких обстоятельствах необходимо отказываться от временной защиты? Насколько я знаю если ее где-то в другой стране запросить - то она «автоматически» отменится…

не во всех странах автоматически закрывается, возможно, кто-то захочет переехать и получить защиту в другой стране, где для начала потребуют аннулировать в Испании документы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго ранку

 Скажіть будь ласка, а коли будуть видаватися хоть якась допомога? Що чути? Бо щось Іспанія зовсім повний нуль.... Мабуть звідси всі і витікають. А в мене двоє діток. Якби були кошти і я б виїхала.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.11.2022 в 10:36, ЮліяYuliia сказал:

Доброго ранку

 Скажіть будь ласка, а коли будуть видаватися хоть якась допомога? Що чути? Бо щось Іспанія зовсім повний нуль.... Мабуть звідси всі і витікають. А в мене двоє діток. Якби були кошти і я б виїхала.

Доброго дня, Іспанія ввела грошову допомогу для українців, детально ми писали проц е в цьому пості 

 

Також можна звернутися до Червоного Хреста в Іспанії за допомогою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Скажіть, якщо я почала отримувати грошову допомогу від Іспанії, та все таки хочу змінити країну на Германію наприклад, чи зможу я тоді отримати там прихисток та допомогу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, ЮліяYuliia сказал:

Скажіть, якщо я почала отримувати грошову допомогу від Іспанії, та все таки хочу змінити країну на Германію наприклад, чи зможу я тоді отримати там прихисток та допомогу?

Офіційно вам не можуть вімовити, але деякі землі вже не приймають, рекомендую вам написати заздалегіть письмо в ту землю Німеччини, в яку ви бажаєте переїхати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Добрий вечір!Чи можливо закрити тимчасовий захист Іспанії якщо я вже 4 місяці в Україні,чи є якась можливість закрити онлайн?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.02.2023 в 00:46, Анюта26 сказал:

Добрий вечір!Чи можливо закрити тимчасовий захист Іспанії якщо я вже 4 місяці в Україні,чи є якась можливість закрити онлайн?

Доброго дня, рекомендую вам подзвонити їм на гарячу лінію для вирішення цього питання 
(+34) 91 399 00 09 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, якщо ми хочемо виіхати з Іспанії і подати документи на тимчасовий захист в Німеччині, чи наші ТІЕ (тимчасовий захист) в Іспанії анулюється автоматично, чи потрібно анульовувати? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора! Де можна дізнатися чи можу я отримати Тимчасовий Захист в Німеччині якщо перед цим мала Чешский  ТЗ (скоро добігає кінець). Дякую за відповіді !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Юлія Жукова сказал:

Доброго вечора! Де можна дізнатися чи можу я отримати Тимчасовий Захист в Німеччині якщо перед цим мала Чешский  ТЗ (скоро добігає кінець). Дякую за відповіді !

Вам необхідно заздалегіть написати на електронну пошту до Landesaufnahmestellen тої Федеральної землі Німеччини, куди ви збираєтесь їхати, щоб вони відповіли - чи можуть вас прийняти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Лалі сказал:

Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, якщо ми хочемо виіхати з Іспанії і подати документи на тимчасовий захист в Німеччині, чи наші ТІЕ (тимчасовий захист) в Іспанії анулюється автоматично, чи потрібно анульовувати? Дякую.

Ні, автоматично не анулюється, вам необхідно закрити його перед від'їздом 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Доброго дня!

Підкажіть, будь ласка, чи можливо оформити процедуру відмови від тимчасового захисту в Іспанії онлайн, якщо я фізично не можу повернутися Іспанії?

В такому разі, куди саме потрібно звертатися і які документи заповнювати? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Олександра Кулібаба сказал:

Доброго дня!

Підкажіть, будь ласка, чи можливо оформити процедуру відмови від тимчасового захисту в Іспанії онлайн, якщо я фізично не можу повернутися Іспанії?

В такому разі, куди саме потрібно звертатися і які документи заповнювати? Дякую!

Подзвоніть на гарячу лінію (+34) 91 399 00 09 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, лінаM сказал:

Доброго дня. Де знайти заяву на відмову? Чи що саме писати? 

Заяву можете написати у вільній формі, від свого імені, описавши у письмі причину відʼїзду 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Доброго дня, можливо хтось знає чи можливо відновити тимчасовий захист в Іспаніії «, якщо я його помилково анолював(( можливо є вихід, буду вдячний за інформацію, дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Володимир0707 сказал:

Доброго дня, можливо хтось знає чи можливо відновити тимчасовий захист в Іспаніії «, якщо я його помилково анолював(( можливо є вихід, буду вдячний за інформацію, дякую!

Якщо у вас є поважна причина - можна, офіційно відмовити в захисті не мають права

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Доброго дня. При виїзді з Іспанії в Польщу не анулював «ТЗ», тепер Польща вимагає «відмову від ТЗ в Іспанії», чи можливо це зробити у Польщі? І якщо ні, то є якийсь зразок заяви на подачу відмови від ТЗ? Або ще краще, чи є контакти куда можна звернутися за порадою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.09.2023 в 15:01, yowaiken сказал:

Доброго дня. При виїзді з Іспанії в Польщу не анулював «ТЗ», тепер Польща вимагає «відмову від ТЗ в Іспанії», чи можливо це зробити у Польщі? І якщо ні, то є якийсь зразок заяви на подачу відмови від ТЗ? Або ще краще, чи є контакти куда можна звернутися за порадою?

Це можливо зробити віддалено, напишіть на електронну пошту у центр мігрантів в Іспанії 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Alona сказал:

Це можливо зробити віддалено, напишіть на електронну пошту у центр мігрантів в Іспанії 

Вы делали эту процедуру? Какие действия и документы необходимы ? На могли бы вы скинуть мэйл куда писать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Muha05956 сказал:

Вы делали эту процедуру? Какие действия и документы необходимы ? На могли бы вы скинуть мэйл куда писать?

напишите сюда в произвольной форме ccar@ccar-cear.org

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...