Перейти до публікації

Активности и кружки для детей и взрослых (Hessen)


DASHA

Рекомендовані повідомлення

Балетная школа Анастасии Диркстен во Франкфурте организовывает в течение всей недели занятия балетом и хореографией для детей и взрослых, прибывших из Украины.  Занятия бесплатные.

Расписание для детей:

Понедельник, среда, пятница (на русском языке)

10.00-11.00 детская хореография 3-5 лет

11.00-12.00 балетная гимнастика 5-7 лет

12.00-13.00 классический танец 8-12

13.00-14.00 классический танец 13-17 лет

 

Четверг (русский/немецкий язык)

18.00-19.00 джазовый танец 8-12 лет

19.00-20.00 джазовый танец 13-16 лет

 

Занятия для взрослых:

Понедельник, среда, пятница (на русском языке)

10.00-11.00 финтес для мам

12.00-13.00 йога для взрослых

13.00-14.00 джаз для взрослых

 

Вторник, четверг (русский/немецкий)

10.00-11.30 балет и растяжка для мам

 

Адрес школы: Ohmstraße 44, 60486 Frankfurt am Main. Предварительная запись по телефону 0178 8882152 Елизавета или lizkost22@gmail.com

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вприкрепленном флаере можно найти информацию о занятиях с детками во Франкфурте.

Занятия для детей из Украины проводятся с профессиональным педагогом на русском языке, БЕСПЛАТНО.  

WhatsApp Image 2022-03-18 at 8.09.15 AM.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Доброго дня!

Мене звуть Тамара Гранкіна. Я вчитель хімії, навчаю дітей вже більше 30 років. Маю великий досвід якісної підготовки учнів до іспитів в вищі навчальні заклади як в Україні, так і в країнах Європи. Маю звання "Заслужений вчитель України". Останні 5 років працюю тільки онлайн. Зараз живу у Словенії. Готова працювати з учнями онлайн в групах або індівідуально. Можу вести уроки українською або російською мовами.   Як що вам потрібні такі співробітники, то буду рада співпрацювати з вами.
tmgrankina1@gmail.com
 
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...