Перейти до публікації

Стоматологія в Німеччині: лікарі, послуги, ціни, оплата


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

У Німеччині немає державних стоматологій, всі приватні. Але 99% клінік приймають за полісом ЗМС — із позначкою Gesetzlich Versicherte.

По полісу обов'язкового медичного страхування у Німеччині доступні базові послуги стоматолога. Але це мінімум, наприклад, лікування карієсу, анестезія, видалення зуба, рентген. ЗМС покриває найбюджетніші матеріали та операції.

Коронки, імпланти та інші протези державна страховка оплачує щонайменше. Щоб захиститися від великих витрат на протези в майбутньому, жителі Німеччини заздалегідь оформляють приватну стоматологічну страховку, яка коштує близько 10-30 € на місяць.

Приватна страховка покриває не тільки протезування, а й якісні пломби, «хорошу» анестезію, профілактичне чищення та інші послуги. Конкретний перелік залежить від обраного тарифного плану.

Іммігрантам важче — не знаючи язика, часом розсіяно слухаєш стоматолога у кріслі та за інерцією киваєш. А потім зненацька отримуєш великий рахунок за лікування. 

Щоб правильно відповідати на запитання зубного лікаря та не переплачувати, краще заздалегідь зрозуміти, як працює система.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...