Перейти до публікації

Скільки коштує прогул школи в Німеччині?


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Прогули з неповажної причини найдешевше обійдуться в Бремені. Один день пропуску без поважної причини там коштуватиме 35 євро.

У Гессені та Північному Рейні – Вестфалії – до 150 євро, у Гамбурзі – до 200 євро, у Баден-Вюрттемберзі – до 300 євро, у Рейнланд-Пфальці – до 500 євро, зате перший прогул тут безкоштовний.

В інших землях є максимальний розмір штрафів: за серію прогулів у Саарланді загрожує до 500 євро, в Баварії, Нижній Саксонії та Саксонії-Анхальт штраф становитиме до 1000 євро, в Саксонії - до 1250 євро, в турінгії — до 2500 євро.

Хто оплачує прогул?

Якщо вік дитини менший за 14 років, прогул школи в Німеччині оплачують батьки. З 14 років суму штрафу учні вносять самостійно. У разі, якщо учень суму виплатити не може, його спрямовують на виконання соціальних робіт. Це може бути прибирання школи або її території, робота в будинках для людей похилого віку.

Якщо дитині з важливої причини треба пропустити заняття, це необхідно узгодити, бажано письмово, з класним керівником або секретаріатом школи. У разі хвороби зазвичай достатньо усного попередження по телефону та довідки від лікаря.

@ASA_de

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...