Перейти до публікації

В Чехії знову можна продовжити термін дії закордонного паспорта для українців


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Громадяни України мають змогу продовжити термін дії закордонного паспорту (не раніше, ніж за два місяці до його закінчення) на строк до 5 років. 

Ця послуга здійснюється безкоштовно за попереднім онлайн-записом на сайті Посольства за посиланням.

При цьому можливість виготовлення нового закордонного паспорта також зберігається, запис на прийом за посиланням

Діти до 16 років

Для вчинення дії потрібно мати з собою:

- закордонний паспорта та копію першої сторінки закордонного паспорта одного з батьків / законного представника дитини; 

- закордонний паспорта та копію першої сторінки паспорта дитини; 

- заповнену заяву;

- свідоцтво про народження, видане в Україні, та його фотокопія. У разі, якщо дитина має лише свідоцтво про народження, видане в Чеській Республіці, потрібно додатково принести фотокопію перекладу документа на українську мову, здійсненого судовим перекладачем, та довідку про набуття громадянства України. 

Присутність дітей до 16 років при подачі документів у консульстві не є обов'язковою. 

Громадяни України, старші 16 років

Для вчинення дії потрібно мати з собою:

- закордонний паспорт та його копію, 

- заповнену заяву

З продовженим паспортом ви зможете виїздити за кордон за умови виконання всіх інших умов для виїзду.

Громадяни України, старші 16 років, повинні особисто з'явитися до консульства для подачі документів. 

У разі, якщо у Вас немає закордонного паспорту, але є внутрішній паспорт (ID картка) або інший документ, що посвідчує особу (для дітей достатньо свідоцтва про народження), Ви можете замовити в консульстві виготовлення сертифікату тотожності особи (документ з фотографією та зазначенням особистих даних латинською транслітерацією). Ця послуга здійснється безкоштовно в консульському відділі Посольства України в Чехії за попереднім записом.☝🏻

З собою необхідно мати:

- внутрішній паспорт України або інший документ, його копію,

- фотокартку  3,5 *4,5 см

заповнену заяву ( .docx , 14.99 Кб ) (варіант у пдф - prodovzhennya-pasporta.pdf ( .pdf , 95.05 Кб )). 

 

https://czechia.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/pasportni-diyi/prodovzhennya-terminu-di

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
26 минут назад, Miča сказал:

Доброго дня,неможиме зарігістріроватись,на продовження паспорта дітині.онлайн.кінець в лютому

Спробуйте зареєструватися за цим посиланням https://registration.mfa.gov.ua/qmaticwebbooking/?_gl=1*1ecoe1g*_ga*MTM3MzYxNzMzNS4xNjcyNzQwNjAy*_ga_9B7S03C37R*MTY3Mjc0MDYwMi4xLjAuMTY3Mjc0MDYwMi4wLjAuMA..#/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Miča сказал:

Я хочу подати заявку на реєстрацію.пише що .Всі дати на цілий рік заняті. 

спробуйте написати їм письмо на електронну пошту, розяснивши свою ситуацію. Можливо, вони зможуть так знайти вільну дату 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я писав їм на почту,вони дают силку як регестріроватися.(попробуйте самі що на дату не регістрірує.).дітина хотит в школу в Пилзні.а в лютому закінчуєся.термін паспорта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Miča сказал:

Я писав їм на почту,вони дают силку як регестріроватися.(попробуйте самі що на дату не регістрірує.).дітина хотит в школу в Пилзні.а в лютому закінчуєся.термін паспорта.

Спробуйте написати в центр допомоги українцям в Чехії. Можливо вони зможуть дістати вам термін для реєстрації 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Підскажіть будь ласка хто знає, сьогодні зареєструвалась на продовження паспорта але підтвердження на електронну адресу не прийшло! Через який час приходить підтвердження? Чи вже даремно не чекати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

В мене 24 червня він закінчується, скажіть я можу раніше записать? Наприклад зараз записатись на травень, тому що там пише що вільних місць немає зовсім, ні на яку дату

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, Степан2 сказал:

В мене 24 червня він закінчується, скажіть я можу раніше записать? Наприклад зараз записатись на травень, тому що там пише що вільних місць немає зовсім, ні на яку дату

Нажаль, записуватися можна не раніше, ніж за два місяця до закінчення терміну 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, Meri сказал:

Внас також закінчився 28/01 зареєструватися не можливо але саме головне що можна за гроші 6000 гр. Ви серйозно?

+420 227 020 200 - спробуйте подзвонити їм 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В моєї дитини закінчується паспорт 16 квітня а реєстрація пише на 7 лютого, чи продовжать моїй дитині паспорт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Віта Люклян сказал:

В моєї дитини закінчується паспорт 16 квітня а реєстрація пише на 7 лютого, чи продовжать моїй дитині паспорт?

Це трохи більше, ніж два місяці, уточніть тут +420 227 020 200 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Добрий день,я місяць не могла записатися на продовження паспорта, на 5 квітня сьогодні нарешті вдалося, паспорт закінчується у дитини 9.07, це за 3 місяці раніше. Але інакше ні як, можна збожеволіти поки моніториш кожен день 30 днів поспіль! Хіба можуть не продовжити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Лілія 2 сказал:

Добрий день,я місяць не могла записатися на продовження паспорта, на 5 квітня сьогодні нарешті вдалося, паспорт закінчується у дитини 9.07, це за 3 місяці раніше. Але інакше ні як, можна збожеволіти поки моніториш кожен день 30 днів поспіль! Хіба можуть не продовжити?

В Чехії теперь ще працює ДП Документ, де легше вирішувати всі проблеми, пов‘язані з документами 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Доброго дня! Підскажіть, будьласка, чи можна перетинати кордон з продовженним паспортом якщо ти вже закордоном? Чи можу я виїхати з Британії до Чехії та повернутися назад? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, дарина23 сказал:

Доброго дня! Підскажіть, будьласка, чи можна перетинати кордон з продовженним паспортом якщо ти вже закордоном? Чи можу я виїхати з Британії до Чехії та повернутися назад? 

Доброго дня, вам перед виїздом краще написати єлектронного листа чи подзвонити до Посольства України в Чехіїї стосовно цього питання

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...