Перейти до публікації

Лікування онкохворих українців у Німеччині


Alona

Рекомендовані повідомлення

Українські біженці, які потребують медичної допомоги, спочатку отримують базове обслуговування у Німеччині відповідно до Закону про допомогу для осіб, які шукають притулку. Хоча ця базова допомога включає менше пільг, ніж обов'язкове медичне страхування в Німеччині, вона гарантує необхідну медичну допомогу.

Для онкологічних хворих це зазвичай означає продовження чи навіть початок необхідного онкологічного лікування.

Якщо це необхідно в окремих випадках за медичними показаннями, медичне обслуговування відповідно до Закону про допомогу прохачам притулку включає також транспортні витрати на переведення в інші лікарні на території Німеччини, а також витрати на відрядження. Рішення про це ухвалюється компетентним органом.

Важливо для українських пацієнтів

На даний момент, особи з України можуть залишатися у Німеччині на строк до 90 днів навіть без візи чи статусу наданого притулку.

Якщо у вас рак і вам потрібна медична допомога, вам необхідно зареєструватися у муніципалітеті чи службі реєстрації іноземців (Ausländerbehörde). Це єдиний спосіб отримати доступ до вищезазначених медичних послуг. Цей муніципалітет або відділ соціального забезпечення, що знаходиться в ньому, відповідає за надання відповідних медичних пільг.

Навіть якщо немає прогресу в реєстрації, видачі довідки про прибуття або довідки про лікування: якомога раніше зверніться до клініки або медичної практики, щоб уточнити, як можна продовжити або розпочати лікування раку. Тут також можна знайти контакти, складені Deutsche Krebsgesellschaft (DKG)

Німецький Фонд Ракової Допомоги (DKH) заснував окремий фонд для родичів українських хворих на рак що супроводжують пацієнтів (дітей чи дорослих) на час їх лікування у німецьких онкологічних центрах. З цього фонду допомоги можуть бути покриті витрати на переїзд, проживання та інші пов'язані витрати що члени сімей вже понесли чи понесуть у розмірі до 5000 євро на одного пацієнта.

Зверніть увагу:

  Фонд допомоги буде доступний для паціентів що проходять лікування в одному з Всебічних Центрів Раку (Сomprehensive Cancer Centers), онкологічних центрів сертифікованих Німецьким Товариством Раку (DKG) та дитячих центрах раку.

  Подання мають надходити від цих клінік.

  Подальша інформація наявна на сайті DKH та від мережі INFONET KREBS за телефоном 0800 80708877 чи електронною поштою: krebshilfe@infonetz-krebs.de. 

Німецьке онкологічне товариство (DKG) веде на своєму сайті список сертифікованих онкологічних центрів і комплексних онкологічних центрів (CCCs/Spitzenzentren), в які можуть звертатися українські пацієнти-беженці, які потребують лікування раку. Перелічені там центри надають підтримку у регіональному догляді постраждалих.

Служба інформації про рак також відповідає електронною поштою на запити від шукачів притулку з України хворих на рак та їх родичів німецькою, англійською, українською та російською мовами за адресу krebsinformationsdienst@dkfz.de.

  Зверніть увагу: Через необхідність перекладу запитів, відповіді на іншомовні запити можуть зайняти довше часу ніж 2 дні як зазвичай.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

доброго дня!

чи може ураїнець, який наразі перебцває  в Австріі, у Граці, і лікує пухлину з метестазами  у печінці, сподіватися на консультацію та лікування в Німеччині?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Люси сказал:

доброго дня!

чи може ураїнець, який наразі перебцває  в Австріі, у Граці, і лікує пухлину з метестазами  у печінці, сподіватися на консультацію та лікування в Німеччині?

Дякую!

Доброго дня, звичайно може

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...