Перейти до публікації

Як правильно заповнити “Attestation d’hébergement”?


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

Attestation d‘hébergement є документом, який дуже часто запитують на практиці.

Якщо ви проживаєте в помешканні безкоштовно.  Не маєте контракту на проживання та фактур, що підтверджують вашу адресу, ви можете отримати цей сертифікат, щоб провести ряд адміністративних процедур (у випадку відкриття банківського рахунку , подання заявки на реєстраційну картку або поновлення посвідчення особи, наприклад) та, щоб забезпечувати свої права, зокрема, якщо вимагається доказ про місце проживання.

Цей документ також може називатися  « certificat d‘hébergement » чи « déclaration d‘hébergement » це один тип документа.

L’attestation d’hébergement пишуть від руки або друкують на простому аркуші паперу в довільні формі, де автор підтверджує, що дана особа дійсно проживає за його адресою. Обов’язково має бути дата та підпис.

Особа, що надає вам L’attestation d’hébergement також повинна  повинна додавати до свого листа докази місця проживання на своє ім’я (рахунок-фактура води, газу чи електрики, квитанція про орендну плату , та ін…). Також необхідно надати ксерокопію його посвідчення особи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...