Перейти до публікації

Українська школа в Амстердамі


Alona

Рекомендовані повідомлення

Ukrainian Pop School в Амстердамі запрошує на навчання дітей з України. Навчання проводиться українською мовою, для дітей 5-11 классів, безкоштовно. Кожного дня учні також мають уроки голландською мови з носіями.

Навчання проходіть кожного дня окрім вихідних з 09:30 до 15:00. Учні мають безкоштовне дворазове харчування протягом навчального дня.

Адреса: Amsterdam, Van Marwijk koolstraat 14\15 Metro Overamstel 

 

De-kleine-Nicolaas-gebouw.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Мене звуть Тамара Гранкіна. Я вчитель хімії, навчаю дітей вже більше 30 років. Маю великий досвід якісної підготовки учнів до іспитів в вищі навчальні заклади як в Україні, так і в країнах Європи. Маю звання "Заслужений вчитель України". Останні 5 років працюю тільки онлайн. Зараз живу у Словенії. Готова працювати з учнями онлайн в групах або індівідуально. Можу вести уроки українською або російською мовами.   Як що вам потрібні такі співробітники, то буду рада співпрацювати з вами.
tmgrankina1@gmail.com
 
Змінено користувачем Tamara Grankina
помилка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...

Доброго дня.Скажіть,будь ласка,як з вами зв'язатись,щоб дізнатися детальніше про українську школу в Амстердамі?Чи могли б ви написати мені на пошту?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, anna_handemade сказал:

Доброго дня.Скажіть,будь ласка,як з вами зв'язатись,щоб дізнатися детальніше про українську школу в Амстердамі?Чи могли б ви написати мені на пошту?

Ви можете сходити до цієї школи і дізнатися про все, що вас цікавить, на місці

Amsterdam, Van Marwijk koolstraat 14\15 Metro Overamstel 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
28.03.2023 в 10:23, Mykola_ сказав:

Ви можете сходити до цієї школи і дізнатися про все, що вас цікавить, на місці

Amsterdam, Van Marwijk koolstraat 14\15 Metro Overamstel 

Не можу знайти цю адресу, змогли би ви точну адресу мені написати, або оставити ссилку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Illia сказал:

Не можу знайти цю адресу, змогли би ви точну адресу мені написати, або оставити ссилку

Amsterdam, Van Marwijk kooystraat 14\15 - тут була помилка у адресі, ось так вірно

Ще є українська школа "Джерело" в Амстердамі, адреса - Doctor Schaepmanlaan 7, Amstelveen

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...