Перейти до публікації

Зміни щодо виїзду за кордон для жінок


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Зміни у правилах перетину кордону стосуються виключно чоловіків. А отже жодних обмежень у зв’язку з набуттям чинності нового закону про мобілізацію для жінок не передбачено. Українки можуть вільно перетинати державний кордон, як на виїзд, так і на в’їзд.

 

Військовий облік для жінок у 2024 році

Порядок військового обліку для жінок було змінено у жовтні 2023 року. Відтоді він став обов’язковим для українок, які мають певні професії. Новий закон не вносив змін, тож як і раніше, на військовий облік повинні стати жінки з медичною та фармацевтичною освітою, незалежно від місця їх перебування та того, працюють вони по професії чи ні.

Водночас призвати на службу жінок можуть виключно в добровільному порядку, за умови придатності за віком та станом здоров’я.

Однак, потрібно враховувати, що дані категорії жінок є військовозобов'язаними, а це означає, що вони мусять оновити свої військово-облікові дані протягом 60 днів з дня набуття чинності нового закону про мобілізацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...