Перейти до публікації

Важлива інформація для українців в Австралії


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

Австралія планує оновити свою систему бальної оцінки для кваліфікованих мігрантів, це перше таке оновлення за більше як десятиліття. Цей крок є частиною широкої реформи, спрямованої на перегляд міграційної системи країни з метою кращого відповідання економічним потребам та дефіциту кваліфікованих працівників.

 

Основні пункти:

• Федеральний уряд має намір реформувати бальну систему, яка визначає право на міграцію для кваліфікованих фахівців. Це рішення приймається на тлі зменшення кількості іммігрантів.

• Недавно опублікований документ для обговорення визначає потенційні зміни в бальній системі, перші такі зміни з 2012 року. Мета цих змін - більше уваги приділити аспектам, пов'язаним з успішною інтеграцією та зайнятістю в кваліфікованих роботах в Австралії.

• В огляді пропонується, щоб переглянута бальна система надавала пріоритет галузям, які стикаються з дефіцитом кваліфікованих працівників, і надавала більше можливостей молодим кандидатам.

• Міністр внутрішніх справ Клер О'Ніл підкреслила мету реформи: "Наша мета - створити меншу, але краще сплановану та більш стратегічну міграційну систему, яка буде працювати на користь Австралії."

 

Додаткові деталі:

• Оновлення є частиною стратегії зі зниження кількості мігрантів до рівня до COVID-19 та зменшення чистої міграції з-за кордону вдвічі до 2025 року.

Вимоги підвищаться, щоб зменшити міграцію. Тому всім, хто планує перехід на PR, варто поспішати, щоб якнайшвидше закріпити за собою статус постійного резидента (якщо це можливо).

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...