Перейти до публікації

Інформація про прописку в Австрії для біженців


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Прописка це основний документ, що підтверджує ваше прибуття в Австрії. Це важливо для посібників, клімату та ТД.

Якщо я переїжджаю, чи потрібно мені виписуватись? - Ні, якщо ви переїжджаєте в іншу квартиру/місто/федеральну землю виписуватися не потрібно, це відбудеться автоматично при новій реєстрації.

Якщо ви їдете з країни, у такому випадку ви повинні виписатися.

Якщо я живу в 5м-районі Відня, де я повинен реєструватися? - Якщо вам потрібно зареєструватися, ви можете піти в будь-який Meldamt в будь-якому районі міста.

Чи потрібно змінювати страховку після реєстрації у новій федеральній землі? - Ні, страховка та її номер залишається тим самим.

Важливо, щоб при подачі документів на прописку при реєстрації вами в анкеті було вказано, що місце проживання є "Hauptwohnung" (основним місцем проживання)

Бланк повідомлення

https://www.oesterreich.gv.at/dam/jcr:a482b070-966c-4710-90c2-a8b5bbb1dba1/Meldezettel_2023_nicht_ausfuellbar.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...