Перейти до публікації

У центрі Берліна більше не можна кидати орендовані самокати і великі де завгодно


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

Район Мітте вирішив, що (популярні у туристів) взяті в прокат електросамокати, велосипеди та електромопеди повинні паркуватися не будь-де, а лише на спеціально виділених парковках — їх у центрі обладнали 100 штук, вони відзначені спеціальними жовтими лініями. Якщо паркувати ці засоби пересування в інших місцях, то це обійдеться дорого — лічильник не зупиниться і крутитиметься далі.

Мета зрозуміла – перед теплим сезоном  зменшити хаос на міських вулицях та викорінити стихійні скупчення самокатів та велосипедів перед основними пам'ятками. Зона суворого паркування займе весь центр, включаючи Александерплац і Бранденбурзькі ворота - це 3,5 квадратних кілометри, розміром приблизно з Темпельхофське поле. В решті районів міста можна паркуватися скрізь, крім тих місць, де це з якихось причин заборонено.

На Александерплац, якщо що, ця парковка розташована між телевізійною вежею і торговим центром Rathauspassagen (не дивно, якщо ви його не знаєте, він не дуже популярний, тому перед ним і є місця). Як це все буде працювати, поки не дуже зрозуміло, але помітно, що Берлін намагається навести лад у центрі, який виглядає досить хаотично.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...