Перейти до публікації

Нові правила для мігрантів в Нідерландах


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Нідерланди забивають на сполох щодо умов праці мігрантів і вживають рішучих заходів! Сезонні робітники, що прибувають з інших країн ЄС, часто стикаються з неприйнятними умовами: низькими зарплатами, поганими умовами труда та відсутністю соціального захисту. Відтепер кабінет міністрів приймає на себе відповідальність за зміну цієї тривожної ситуації.

Основна мета – викорінити "гнучкі трудові контракти" у галузях, де порушення стали нормою. Зокрема, це стосується м'ясної промисловості, сільського господарства та садівництва. Мігранти, відправлені на роботу компанією з іншої країни ЄС, опиняються в правовій невизначеності, що відчиняє двері для їхньої експлуатації.

Багато хто залежить від роботодавців не лише у питаннях зайнятості, а й забезпечення житлом, що робить їх вкрай уразливими. Тепер же Нідерланди вимагають від роботодавців справедливого ставлення до мігрантів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...