Перейти до публікації

Допомога по догляду за дітьми та сімейна допомога в Австрії


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

З 1 січні 2023 року в Австрії будуть оцінені сімейні пільги. Зокрема, сімейна допомога, надбавка для кількох дітей, сума відрахування дітей та допомога по догляду за дитиною, а також допомога на початок школи тепер щорічно коригуються до інфляції. На найближчий 2024 рік сім'ї в Австрії отримають на 9,7 відсотка більше через валоризацію. Це до 2200 євро більше на рік.

бонус за сімейний час - тобто квитанція протягом місяця тата для батьків - подвоюється приблизно до 1450 євро на місяць. Це 47,82 євро на день замість 23,91 євро, як раніше

З січня бонус у розмірі 1500 євро буде виплачуватися щорічно вперше. Минулого року бенефіціари отримали половину бонусу в розмірі 750 євро один раз у липні.

 

Верхня Австрія

➤ Бонус за догляд за дітьми присуджується батькам або батькам, які живуть зі своєю дитиною або дітьми в одному домогосподарстві і не користуються дитячим садом без внесків до 13:00. Фінансування в розмірі 960 євро можна подати заявку з 3-м День народження (37. місяць життя) дитини максимум до початку обов'язкового року дитячого садка. Оплата здійснюється у двох часткових сумах - і його можна запросити онлайн ТУТ.

https://www.land-oberoesterreich.gv.at/21201.htm

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...