Перейти до публікації

Українські біженці у Німеччині мають зареєструвати свої авто до 1 квітня 2024 року


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

З 01.04.2024 для українських машин діє регламент для реєстрації згідно з § 46 FZV без обмежень у Німеччині. 

Українська машина, яка використовується з моменту перетину кордону довше одного року в Німеччині, має бути не пізніше 01.04.2024 переоформлена на німецьку реєстрацію. Без реєстрації подальше використання машини з 01.04.2024 року заборонено.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, батько протягом 2 років без виїзду знаходиться у Німеччині там і приписаний.
У жовтні 2023 купили там машину, загнав я її в Україну розмитнив і відгнав йому назад також на рік зробив зелену карту.
То він зараз може їхати на ній собі знову до жовтня 2024 незважаючи на це 1 квітня
Я все вірно зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Святослав сказал:

Доброго дня, батько протягом 2 років без виїзду знаходиться у Німеччині там і приписаний.
У жовтні 2023 купили там машину, загнав я її в Україну розмитнив і відгнав йому назад також на рік зробив зелену карту.
То він зараз може їхати на ній собі знову до жовтня 2024 незважаючи на це 1 квітня
Я все вірно зрозумів?

Так, все вірно. У вашому випадку вашому батькові необхідно буде зареєструвати авто до жовтня 2024 року 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Alona сказав:

Так, все вірно. У вашому випадку вашому батькові необхідно буде зареєструвати авто до жовтня 2024 року 

Або літом,  щераз я поїду перезагнати авто і знову можна буде рік без реєстрації бути так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.03.2024 в 10:26, Святослав сказал:

Або літом,  щераз я поїду перезагнати авто і знову можна буде рік без реєстрації бути так?

можна і так, але майте на увазі, що ваш виїзд має бути за кордони ЄС і не на один-два дні 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...