Перейти до публікації

У Гамбурзі виплати біженцям готівкою замінили спеціальними платіжними картками


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

З четверга у федеральній землі всім претендентам на набуття статусу біженця замість щомісячної допомоги видають карти SocialCard. Щомісяця на цю картку надходитимуть 185 €, а також посібники для дітей.

Картками можна оплачувати покупки у всіх магазинах та підприємствах сфери послуг, які приймають до оплати банківські картки. При цьому SocialCard неможливо користуватися за межами країни, також вона не дозволяє переказувати гроші за кордон та оплачувати покупки в онлайн-магазинах. У банкоматах можна знімати готівкою за місяць не більше 50€

Раніше майже всі федеральні землі ФРН домовилися про єдину платіжну картку для біженців. Повністю платіжна система запрацює не раніше літа, вона покликана перешкодити мігрантам переказувати гроші з держпідтримки друзям та родичам. Досі для багатьох це було стимулом приїжджати до Німеччини та отримувати соціальні виплати. У разі нецільового використання коштів картка може бути анульована.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...