Перейти до публікації

Важлива інформація щодо прописки для біженців в Австрії


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

Навіщо потрібна прописка? - Прописка це основний документ, що підтверджує ваше перебування в Австрії. Вона потрібна для визначення до якого міста/федеральної землі ви належите. Це важливо для допомоги, клімабонуса.

Якщо я переїжджаю, чи потрібно мені виписуватися? - Ні, в разі якщо ви переїжджаєте в іншу квартиру/місто/федеральну землю виписуватися не потрібно, це станеться автоматично при новій реєстрації.

Якщо ви виїжджаєте з країни в такому випадку ви повинні виписатися.

Якщо я живу в 5-му районі Відня де я повинен реєструватися? - Якщо вам потрібно зареєструватися ви можете піти в будь-який Meldamt у будь-якому районі міста.

Чи потрібно міняти страховку після реєстрації в новій федеральній землі? - Ні, страховка та її номер залишається тим самим.

Важливо щоб під час подачі документів на прописку під час реєстрації вами в анкеті було вказано, що місце проживання є "Hauptwohnung" (основним місцем проживання)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...