Перейти до публікації

Ключові оновлення в житловій підтримці Відня для біженців


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

Зміни в системі оренди житла та підтримки біженців у Відні. З офіційного повідомлення віденської муніципалітету.

Починаючи з 1 березня 2024 року, дві ключові міські програми підтримки житла у Відні - допомога з орендою та житлові субсидії - функціонуватимуть окремо. Обидві програми значно розширяться. Тепер люди, які раніше не могли претендувати на орендну допомогу через свій дохід, зможуть її отримати. Ті, хто вже користувався орендною допомогою, побачать збільшення підтримки для компенсації зростаючих витрат на житло.

 

Ця зміна збільшує як кількість отримувачів, так і суми підтримки. Наприклад, самотній батько з двома дітьми і мінімальним доходом, який сплачує щомісяця 650 євро за оренду, тепер отримуватиме 361,04 євро як орендну допомогу замість попередніх 163,95 євро - збільшення майже на 120%.

 

Нова житлова субсидія забезпечить підтримку тим, у кого є хоч невеликий власний дохід. Розширення критеріїв відбору призведе до збільшення числа відповідних кандидатів. Оновлена модель розрахунку обіцяє більш привабливі умови та збільшені суми фінансування. Це означає, що сім'я тепер може отримувати до 385 євро на місяць у вигляді житлової допомоги замість попереднього максимуму в 200 євро, а сімейна пара - до 440 євро замість 310 євро.

 

Пітер Хакер, член міської ради з соціальних питань, підкреслює: "У Відні чітко визначено суспільно-політичне завдання: кожен мешканець повинен мати змогу оплачувати житло без постійних екзистенційних побоювань".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...