Перейти до публікації

Загальноавстрійська гаряча лінія ÖIF з інтеграції для іммігрантів


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

З січня 2024 року особи, які мають право на притулок і додатковий захист, українські переміщені особи та іммігранти, які хотіли б звернутися до ÖIF з питань інтеграції, наприклад, щодо курсу німецької мови, участі в інтеграційних заходах або запитів на призначення, матимуть доступ до центральної Гарячої лінії інтеграції ÖIF за номером 05 0468-0. За потреби питання іммігрантів можна обговорити на гарячій лінії інтеграції ÖIF німецькою, арабською, українською, дарі/фарсі, англійською, курдською та турецькою мовами.

Відтепер на всі проблеми та запитання щодо курсів німецької мови, заходів з інтеграції, пропозицій або запису на консультації можна централізовано відповісти за адресою електронної пошти info(at)integration.at.

Відповіді на найпоширеніші запитання про інтеграцію в Австрії, а також конкретні заходи та пропозиції доступні цілодобово на сайті www.integrationsfonds.at/faq.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...