Перейти до публікації

Інформація про продовження тимчасового захисту для українців в Іспанії


Alona

Рекомендовані повідомлення

Добрий день! У списку документів sede electronica перед отриманням cita також є Квитанція запиту про тимчасовий захист. У мене цієї квитанції більше немає, тому що я віддала її за первинної подачі на TIE. На цьому питання:
1. чи потрібна вона для продовження TIE?
2. якщо так, як я можу отримати, якщо номер запису OAR у мене теж не зберігся/ як знайти свій номер запису OAR?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, якщо я на даний момент знаходжусь в Іспанії, термін дії мого NIE закінчується 04.03.2024, але я десь в середині квітня 2024 планую повернутися в Україну, чи необхідно мені продовжити дію NIE, ( чи взагалі існує така процедура ) або одразу необхідно робити TIE? У випадку непродовження NIE, я буду залишатися в країні по безвізу? Робити NIE не бачу сенсу, оскільки не планую залишатись в Іспанії. Дякую. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.02.2024 в 16:23, arina123 сказал:

Добрий день! У списку документів sede electronica перед отриманням cita також є Квитанція запиту про тимчасовий захист. У мене цієї квитанції більше немає, тому що я віддала її за первинної подачі на TIE. На цьому питання:
1. чи потрібна вона для продовження TIE?
2. якщо так, як я можу отримати, якщо номер запису OAR у мене теж не зберігся/ як знайти свій номер запису OAR?

Напишіть їм на електронну пошту, вони нададуть детальну інструкцію, що робити у такому випадку 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Olhaq сказал:

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, якщо я на даний момент знаходжусь в Іспанії, термін дії мого NIE закінчується 04.03.2024, але я десь в середині квітня 2024 планую повернутися в Україну, чи необхідно мені продовжити дію NIE, ( чи взагалі існує така процедура ) або одразу необхідно робити TIE? У випадку непродовження NIE, я буду залишатися в країні по безвізу? Робити NIE не бачу сенсу, оскільки не планую залишатись в Іспанії. Дякую. 

Якщо ви не плануєте залишатися в Іспанії на строк більше 90 днів - то можете не робити документи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго дня! а підкажіть будь-ласка: термін ТІЕ нашого закінчівся 4 березня і ми ще не подавла заявку на продовження.. але плануємо виїджати з Європи на початку квітня.. Питання в тому чи все буде ок при виєзді з Європи і чи зможемо ми повернутися в Іспанію у кінці квітня чи тільки через 90 днів? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.03.2024 в 18:19, Vadym 7272 сказал:

Доброго дня! а підкажіть будь-ласка: термін ТІЕ нашого закінчівся 4 березня і ми ще не подавла заявку на продовження.. але плануємо виїджати з Європи на початку квітня.. Питання в тому чи все буде ок при виєзді з Європи і чи зможемо ми повернутися в Іспанію у кінці квітня чи тільки через 90 днів? Дякую!

Після закінчення ТІЕ ви легально можете перебувати в ЄС не більше 90 днів поспіль. Якщо ви будете більше 90 днів - то знову вʼїхати в ЄС можна буде тільки після 180 днів перебування в Україні 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...