Перейти до публікації

Інформація про продовження тимчасового захисту для українців в Іспанії


Alona

Рекомендовані повідомлення

Вийшла Інструкція 1/2023 про порядок оформлення заяви про надання тимчасового захисту для переміщених громадян з України, після продовження терміну захисту.

 

Тимчасовий захист продовжено до 4 березня 2025 року, а отже необхідно поновити  TIE.

 

Таким чином:

 

1. Громадяни України, які отримали тимчасовий захист ПІСЛЯ 04.09.2023 року і не отримали ТІЕ у звʼязку з тим, що до закінчення тимчасового захисту залишилося 6 місяців, можуть подавати документи на виготовлення картки ТІЕ з терміном дії до 04.03.2025 року.

 

2. Громадяни України, які отримали тимчасовий захист  з 04.03.2022 року і в яких термін дії дозволу закінчується 04.03.2024 року, зможуть подавати на ТІЕ не раніше дати закінчення попередньої картки тобто ➡️ після  04.03.2024 року

 

У цьому випадку матиме місце нова процедура отримання дозволу на тимчасове проживання у звʼязку з винятковими обставинами пролонгації з датою закінчення 04/03/2025.

 

За Інструкцією для поновлення ТІЕ, необхідно взяти попередній запис на відбитки пальців на сайті https://icp.administracionelectronica.gob.es/icpplus/index.html, обравши в меню послугу з

назвою: "POLICÍA TARJETA CONFLICTO UCRANIA"/"POLICÍA. TIE ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ КОНФЛІКТ УКРАЇНА".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Ми взяли сіти на продовження ТІЕ на 01.02.2024р, користуючись попередньою інформацією про те, що потрібно записуватись за місяць. Обравши в меню потрібну послугу для українців, нам було запропоновано 01.02.2024. Чи приймуть нас чи відмовлять в наданні послуги?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.12.2023 в 17:29, Yuriy13 сказал:

Ми взяли сіти на продовження ТІЕ на 01.02.2024р, користуючись попередньою інформацією про те, що потрібно записуватись за місяць. Обравши в меню потрібну послугу для українців, нам було запропоновано 01.02.2024. Чи приймуть нас чи відмовлять в наданні послуги?

Мені здається, вам краще написати їм попередньо електронного листа і повідомити, що ви не змогли знайти дати раніше, можливо вони запропонують інший варіант 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь, але суть в тому, що ми взяли сіту місяць до закінчення картки. А зараз інформація, що потрібно брати не швидше 04.03.2024, тобто після закінчення терміну дії. Питання в тому чи приймуть нас швидше? Чи потрібно відмовитись від цього терміну і шукати дні пізніше? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Yuriy13 сказал:

Дякую за відповідь, але суть в тому, що ми взяли сіту місяць до закінчення картки. А зараз інформація, що потрібно брати не швидше 04.03.2024, тобто після закінчення терміну дії. Питання в тому чи приймуть нас швидше? Чи потрібно відмовитись від цього терміну і шукати дні пізніше? 

Мені здається, ваше питання краще задати юристам. Безкоштовні консультації можна отримати тут:

Для запису на безкоштовну консультацію напишіть на asesoramientoucrania@icav.es.

Телефони: +34 96. 334.75.08 / +34 96. 316.20.91

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго дня! Таке питання - як можна поновлювати документ ПІСЛЯ його закінчення. В Іспаніі можна чекати і 6 місяців на нові документи. Значить, ми 6 місяців нелегали без паперів? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.01.2024 в 02:15, СвітланаХ сказал:

Доброго дня! Таке питання - як можна поновлювати документ ПІСЛЯ його закінчення. В Іспаніі можна чекати і 6 місяців на нові документи. Значить, ми 6 місяців нелегали без паперів? 

Нажаль, в Іспанії серйозна бюрократія. Тому просто треба підбирати дату продовження документів, щоб не було великих розбіжностей у часі. Але поки ви чекаєте на продовження документів - минулі ще рахуються дійсними 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!
А чи можна це зробити в посольствах закордоном чи онлайн?
Читала , що для продовження можна користуватися електронним сертифікатом і все є онлайн
Але все дуже не зрозуміло написано

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Olha I сказал:

Доброго дня!
А чи можна це зробити в посольствах закордоном чи онлайн?
Читала , що для продовження можна користуватися електронним сертифікатом і все є онлайн
Але все дуже не зрозуміло написано

Рекомендую вам з приводу цього питання звернутися до юриста. Для запису на безкоштовну консультацію напишіть на asesoramientoucrania@icav.es.

Телефони: +34 96. 334.75.08 / +34 96. 316.20.91

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день.

Планую переїзд до Іспанії, але страшно наважитися, без знайомих і точної інформації 

Зараз, ще працюють програми підтримки українців?

Житло, мовні курси, фінансова допомога?

В які міста краще їхати?

Де реальніше в майбутньому знайти роботу?

Буду вдячна за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, InnaMV сказал:

Добрий день.

Планую переїзд до Іспанії, але страшно наважитися, без знайомих і точної інформації 

Зараз, ще працюють програми підтримки українців?

Житло, мовні курси, фінансова допомога?

В які міста краще їхати?

Де реальніше в майбутньому знайти роботу?

Буду вдячна за відповідь.

Іспанія ще приймає біженців, але враховуйте, що сильної фінансової підтримки як в інших країнах ЄС там немає.

Необхідну інформацію про Іспанії ви можете знайти у цьому пості 

 

Також багато інформації для біженців в Іспанії є у нашому розділі форуму  про Іспанію https://uainfo.eu/forum/113-ispanija/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Alona сказав:

Іспанія ще приймає біженців, але враховуйте, що сильної фінансової підтримки як в інших країнах ЄС там немає.

Необхідну інформацію про Іспанії ви можете знайти у цьому пості 

 

Також багато інформації для біженців в Іспанії є у нашому розділі форуму  про Іспанію https://uainfo.eu/forum/113-ispanija/

Щиро дякую 🙏

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, я маю тіє, терміном до 04/03/2024.  Проте я 8/02 їду до України і повертаюсь 9/03/24, чи пустять мене назад до Іспанії, якщо карта до 4/03, проте ви пишете, що документи є дійсні поки нові не отримаємо 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Анастасія Костенко сказал:

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, я маю тіє, терміном до 04/03/2024.  Проте я 8/02 їду до України і повертаюсь 9/03/24, чи пустять мене назад до Іспанії, якщо карта до 4/03, проте ви пишете, що документи є дійсні поки нові не отримаємо 

Вас пустять, але вже почне діяти безвізовий режим для вас, і на території Іспанії (та взагалі ЄС) ви зможете знаходитись не більше 90 днів, поки не оновите реєстрацію 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Доброго дня, 

а якщо я подамся на оновлене документів після 04.03, то вони дадуть якусь довідку про то, що я легально знахожусь в Іспаніі? 

Чи буде довідка діять на териториі ЕЗ?  

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому не можна продовжувати до 04/03? Мені вже надійшло повідомлення від HR, що я маю мати дійсний документ підтверджуючий дозвіл на працевлаштування. Що робити у цьому випадку?? Підкажіть, будь ласка 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16.01.2024 в 11:10, Alona сказав:

Рекомендую вам з приводу цього питання звернутися до юриста. Для запису на безкоштовну консультацію напишіть на asesoramientoucrania@icav.es.

Телефони: +34 96. 334.75.08 / +34 96. 316.20.91

Підкажіть, будь ласка, якою мовою спілкується юрист? Зазадалегідь дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Ксенія Д. сказал:

Підкажіть, будь ласка, якою мовою спілкується юрист? Зазадалегідь дякую!

по вашому бажанню українською або рос

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день! Їду в Україну з Іспанії 20.02, і назад 13.03. Їхатиму через Польщу. В цей термін закінчується дія TIE. Тут вже бачила вашу відповідь, що з 04.03.24 почне діяти режим безвізу. І це було б логічно. Проте вже зустріла інформацію, що можуть і не пропустити просто так, що потрібно отримувати спеціальний дозвіл на виїзд Autorización de regreso, або ж що ТІЕ буде діяти ще 90 днів після  04.03.2024. І я вже розгублена. Хотіла би не втратити квитки і таки успішно перетнути кордон.  Можливо ще є якась інформація щодо вимог перетину польського кордону?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю!

Я планую в’їзд в Іспанію у березні. Раніше захист не отримувала. Планую отримати NIE, поїхати на 2 місяці в Україну і потім повернутися у червні, щоб вже отримати TIE. Робити планую документи у Мадриді, через CREADA центр. Чи правильно розумію, що це можливо і не порушує ніякі строки?

підкажіть ще по декількох питаннях, будь ласка:

1. Скільки часу займає підготовка NIE? Чи необхідно його потім забирати фізично в тому ж місці, чи документ може бути надісланий електронною поштою, наприклад?

2. Як скоро після отримання NIE можна подаватися на TIE?

3. Скільки часу займає потім виготовлення TIE?

Зазделегідь вдячна за допомогу!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.02.2024 в 00:15, P_sharkevych сказал:

Вітаю!

Я планую в’їзд в Іспанію у березні. Раніше захист не отримувала. Планую отримати NIE, поїхати на 2 місяці в Україну і потім повернутися у червні, щоб вже отримати TIE. Робити планую документи у Мадриді, через CREADA центр. Чи правильно розумію, що це можливо і не порушує ніякі строки?

підкажіть ще по декількох питаннях, будь ласка:

1. Скільки часу займає підготовка NIE? Чи необхідно його потім забирати фізично в тому ж місці, чи документ може бути надісланий електронною поштою, наприклад?

2. Як скоро після отримання NIE можна подаватися на TIE?

3. Скільки часу займає потім виготовлення TIE?

Зазделегідь вдячна за допомогу!

Напишіть на цю електронну адресу, щоб отримати детальну консультацію з приводу ваших питань 

asesoramientoucrania@icav.es

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.02.2024 в 12:46, ВалеріяТ сказал:

Добрий день! Їду в Україну з Іспанії 20.02, і назад 13.03. Їхатиму через Польщу. В цей термін закінчується дія TIE. Тут вже бачила вашу відповідь, що з 04.03.24 почне діяти режим безвізу. І це було б логічно. Проте вже зустріла інформацію, що можуть і не пропустити просто так, що потрібно отримувати спеціальний дозвіл на виїзд Autorización de regreso, або ж що ТІЕ буде діяти ще 90 днів після  04.03.2024. І я вже розгублена. Хотіла би не втратити квитки і таки успішно перетнути кордон.  Можливо ще є якась інформація щодо вимог перетину польського кордону?

Якщо ви користуєтесь українським біометричним закордонним паспортом - проблем з перетином не має бути, якщо звичайним - то можуть не пропустити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Підкажіть, чи знає хтось, чи можна брати сіту саме на 4.03? Це ж наче вже не до терміну закінчення дії, але і не після, а, виходить, день у день. Чи приймуть в цей день документи? 

Бо зловила сіту на цю дату і з переляку її взяла, щоб хоч щось було, але тепер немає можливості моніторити інші варіанти, треба тільки відмовлятися від попередньої сіти. 

Можливо, хтось знає, як у іспанців це рахується? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день, У мене теж є питання що стосується перетину кордону, в моєму випадку це Іспанія-Італія і назад. Я поїду на початку квітня, і не думаю що за цей час встигну отримати нову картку. Найбезпечніший варіант їхати АТ нашому закордонному паспорту, тільки я не була в Україні з 22 року, і не знаю, чи зможу я використовувати паспорт, адже по ідеї безвіз закінчився тоді

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, soqet сказал:

Добрий день, У мене теж є питання що стосується перетину кордону, в моєму випадку це Іспанія-Італія і назад. Я поїду на початку квітня, і не думаю що за цей час встигну отримати нову картку. Найбезпечніший варіант їхати АТ нашому закордонному паспорту, тільки я не була в Україні з 22 року, і не знаю, чи зможу я використовувати паспорт, адже по ідеї безвіз закінчився тоді

Якщо у вас є тимчасовий захист у країні ЄС, то ви користуєтесь ним і безвізові дні у вас не рахуються. Тому можна їхати по цьому паспорту, але треба мати з собою документи на діючий тимчасовий захист 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...