Перейти до публікації

У Німеччині з нового року скоротять соціальні виплати всім біженцям


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

Канцлер ФРН Олаф Шольц та глави земельних урядів домовилися, що з 2024 року федеральний центр виплачуватиме за кожного претендента притулку в Німеччині загальну суму в розмірі 7500€ на рік. Загальні соціальні виплати для біженців будуть скорочені. А право на соцдопомогу претенденти на притулок зможуть отримати лише після трьох років отримання урізаної допомоги, а не через півтора, як зараз.

На зустрічі в Берліні також вирішено видавати біженцям спеціальну картку для оплати послуг, що обмежить їхній доступ до готівки. З цією метою робоча група має до кінця січня розробити відповідну модель.

Уряд ФРН вважає, що скорочення дозволять землям та комунам заощадити 1 млрд євро. Міністр фінансів ФРН Крістіан Лінднер висловив задоволення компромісом, вказавши, що це не лише полегшить фінансове становище земель та комун, а й "послабить привабливу силу соціальної держави Німеччина" для мігрантів.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...