Перейти до публікації

Німеччина спрощує процес депортації


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Уряд ФРН цього тижня затвердив запропонований МВС законопроект, який має спростити процедуру висилки іноземців, які отримали відмову у наданні притулку та припис покинути країну.

Як пише Deutsche Welle, за перші 9 місяців цього року приплив біженців до Німеччини зріс на 70% - до країни прибуло близько 250 тис. осіб. У багатьох шанси отримати притулок малі, проте вони залишаються у країні. Так, за даними МВС на кінець вересня, у Німеччині перебувало понад 255 тис. іноземців, яким було наказано залишити країну, проте понад 205 тис. осіб отримали через різні причини відстрочку депортації. А багато хто з тих, хто її не отримав, все ще перебувають у Німеччині.

Відповідно до затвердженого законопроекту, тих, хто підлягає депортації, не потрібно буде попереджати про дату вильоту за місяць.

Виняток буде зроблено лише для сімей з дітьми віком до 12 років.

Розширені права отримає поліція для пошуку тих, хто підлягає виселенню. Наприклад, приходити за депортованим до гуртожитку вночі, якщо того вимагають обставини, обшукувати його кімнату та сусідні, де він міг би сховатися сам чи сховати свої документи, а також переглядати вміст його телефону для встановлення особи.

Збільшиться і термін тримання під вартою іноземця, який підлягає виселенню. Раніше він становив 10 діб, стане – 28 діб. Це нововведення має поширитися і на пасажирів, які почали буянити під час посадки на літак і були зняті з рейсу.

Як зазначають журналісти Deutsche Welle, новий закон викликав неоднозначну реакцію та критику з боку правозахисників. Наприклад, в організації Pro Asyl вважають, що деякі заходи суперечать основним правам людини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...