Перейти до публікації

В Іспанії тепер можна відкрити місцевий банківський рахунок у Revolut


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

Електронний банк Revolut отримав ліцензію ЦБ Іспанії на роботу в країні, і тепер зможе пропонувати банківські рахунки в Іспанії з номерами IBAN, які починаються з ES.

Компанія сповістила про це клієнтів з іспанськими адресами та запропонувала їм міграцію на іспанські номери рахунків. Неясно, чи підтримуватимуться платежі до бюджету - збори, такси та податки.

Однак навіть можливість отримувати зарплати на Revolut (роботодавці, нехай це і незаконно, часто відмовляли працівникам у переказах зарплат на рахунки, відкриті в інших країнах ЄС) - вже велике досягнення, яке дозволить уникнути "видатних" додатків іспанських банків та їхнього "прекрасного" сервісу в помітній частині життя (за рідкісними винятками, якість електронних послуг в Іспанії бажає кращого).

Втім, Revolut пропонує тільки поточне банківське обслуговування - він не дає кредитів , іпотек та інших банківських продуктів, а іспанські банки часто ставлять умовою видачі кредитів те, що клієнт отримуватиме зарплату на них рахунки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...