Перейти до публікації

З 1 жовтня зміниться розмір допомоги біженцям у Нідерландах


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

Розмір допомоги залежить від розміру вашої сім’ї та від того, чи ви молодші чи старші 18 років. Допомога на проживання складається з грошей на їжу, одяг та інші особисті витрати.

Гроші на їжу:

Сім'я з 1 особи, дорослий або неповнолітній: (до 18 років) 242,48 євро на місяць (до 1 жовтня 2023 року це було 215,06 євро та 178,36 євро)

- Сім'я з 2 осіб: кожен дорослий 242,48 євро і кожен неповнолітній 200,65 євро на місяць. (До 1 жовтня 2023 року це було 215,06 євро та 178,36 євро)

- Сім'я з 3 осіб: кожен дорослий 193,98 євро і кожен неповнолітній 160,64 євро на місяць. (До 1 жовтня 2023 року це було 171,99 євро та 142,57 євро)

- Сім'я з 4 осіб або більше: кожен дорослий 169,74 євро і кожен неповнолітній 140,34 євро на місяць. (До 1 жовтня 2023 року це було 150,45 євро та 124,97 євро)

Гроші на їжу ви отримаєте лише в тому випадку, якщо будете жити з нідерландцями у приватному притулку для українців (POO). Або якщо ви не отримуєте харчування з муніципального притулку (GOO).

- Гроші на одяг:

60,71 євро на людину на місяць (до 1 жовтня 2023 року це було 56,12 євро).

- Додаткова сума, якщо ви живете в POO:

80,91 євро на людину на місяць (до 1 жовтня 2023 року це було 93 євро).

Ви отримуєте ці гроші, лише якщо живете з нідерландцями в POO. Ви можете передати гроші приймальній родині, але це не обов’язково.

У деяких випадках ви не отримаєте допомогу на проживання.

Не всі, хто підпадає під RTB, отримують допомогу на проживання. Ви не отримуватимете допомогу на життя, якщо:

Ви працюєте і вам більше 18 років. Виплату допомоги на проживання для всієї вашої родини буде припинено.

Вам виповнилося 18 років і ви отримуєте допомогу від уряду Нідерландів. Наприклад, допомогу по безробіттю (WW) або допомогу по інвалідності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...