Перейти до публікації

В Іспанії жінки можуть безкоштовно отримати багаторазові засоби гігієни


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Генералітат Каталонії безкоштовно видаватиме бажаючим жінкам менструальні чашки, багаторазові прокладки з тканини та інше неодноразове приладдя, пов'язане з менструальним циклом.

Їх можна буде замовити через програму La Meva Salut та забирати в аптеках. Міра входить до плану “Менструальної та клімактеричної рівності”, затвердженого Генералітатом у березні цього року.

Каталонія стане одним із перших регіонів світу, де за урядовий рахунок допомагатимуть у цьому. Кажуть, що кожна п'ята жінка в Каталонії стикається з труднощами при оплаті гігієнічних речей.

Крім допомоги тим, кому не по кишені купувати прокладки та інше приладдя, план ставить за мету й поліпшення екології - зазначається, що щороку в Каталонії на звалище викидається 9000 тонн використаних прокладок і тампонів (роздавати за держрахунок будуть неодноразові). Захід обійдеться бюджету 8,5 млн €.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...