Перейти до публікації

У Польщі продовжили спрощені умови працевлаштування медикам з України


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Достатньо повідомити про своє працевлаштування міністра охорони здоров’я та подати документи.

Медичні працівники з України, в тому числі стоматологи, які прибули до Польщі з після 24 лютого 2022 року, могли на спрощених підставах працювати в Польщі протягом 18 місяців (починаючи з 24 лютого 2022 року). Цей термін спливав ще кілька днів тому, тому його продовжили.

“Починаючи з 24 лютого 2022 року й терміном на 25 місяців громадянам України, які здобули кваліфікацію лікаря або лікаря-стоматолога за межами держав-членів Європейському Союзу, може бути надано дозвіл на медичну або стоматологічну практику в Польщі”, - йдеться в новому законі (раніше замість 25 місяців там фігурувала цифра 18).

Лікарі й лікарі-стоматологи з України можуть працювати в медичному закладі після того, як повідомлять про своє працевлаштування в конкретній установі міністра охорони здоров’я. Зробити це треба протягом 7 днів з моменту початку роботи.

 

До заяви треба надати низку документів:

а) письмову декларацію про знання польської мови;

б) заява про повну дієздатність;

в) довідку від медзакладу про термін, на який там будуть працевлаштовані, з повним описом своїх обов'язків, які відповідатимуть кваліфікації;

г) медичну довідку про стан здоров'я, що підтверджує можливість працювати за професією;

д) документ, що підтверджує відсутність судимості у зв’язку з професійною діяльністю;

е) документ, який підтверджує професійний стаж роботи в Україні не менше 3-років (протягом останніх 5 років);

є) свій диплом з присяжним перекладом на польську (апостиль не потрібно)

Заяву до Міністерства здров'я Польщі для отримання дозволу на працевлаштування можна подати поштою: Ministerstwo Zdrowia Departament Rozwoju Kadr Medycznych, ul. Miodowa 15, 00-952 Warszawa.

 

Номери телефонів, за якими можна отримати інформацію про можливість працевлаштування лікарів та лікарів-стоматологів:  +48 532 455 016, +48 532 455 018, +48 532 088 025, +48 539 141 292.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...