Перейти до публікації

На які зміни чекати в Німеччині у вересні?


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Реєстрація автомобілів переходить в онлайн

Досі для того, щоб зареєструвати свій автомобіль, необхідно було звертатися до фізичного офісу, відомого як KFZ Zulassungsstelle. Проте з вересня у Німеччині відповідно до нової Постанови про реєстрацію транспортних засобів цей колись громіздкий процес може здійснюватися повністю в електронному вигляді.

Читати  тут 

Спеціальні знижки Deutsche Bahn

Заклик до всіх любителів поїздів, молодих і літніх: протягом вересня Deutsche Bahn пропонує знижки для людей старше 65 років і молодше 27 років при покупці картки BahnCard 100. Проте акційні ціни все одно не будуть дешевими, оскільки спеціальна карта робить повністю безкоштовним проїзд на всіх поїздах Deutsche Bahn протягом цілого року.

Акція, поширюється як на купе першого, так і другого класу в поїздах.

Скасований маршрут поїздом ICE

Однак якщо Ви хочете відправитися на озеро Констанц поїздом ICE з новою блискучою картою BahnCard 100, Вам слід зробити це ближче до початку місяця. З 10 вересня DB припиняє рух ICE у вихідні дні з Гамбурга в Констанц, який було введено в літній розклад.

ELSTER змінює зберігання листів у поштовій скриньці

Фінансовий портал ELSTER, через який багато хто подає свої податкові декларації, 18 вересня змінить свою багаторічну практику. Досі всі повідомлення, які будь-коли були отримані, користувачі знаходили в папці «Повідомлення» на сайті.

Тепер тільки важливі документи зберігатимуться постійно, а решта видалятиметься через рік. Тому на початку нового місяця користувачам слід перевірити, чи не вибрано їх документи для видалення – якщо так, то можна заздалегідь скачати і зберегти їх.

Крайній термін сплати податків

Щодо сплати податків, то не забудьте подати декларацію Steuererklärung за 2022 рік (якщо ви не працюєте з податковим консультантом чи асоціацією) до 30 вересня.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...