Перейти до публікації

Коли і як можна отримати субсидію на шкільні потреби у Франції у 2023 році?


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Цього року допомога на шкільні потреби, яка призначена для того, щоб допомогти сім'ям придбати необхідне для дітей приладдя, виплачується з  16 серпня 2023 року!

Коли виплачується Allocation de rentrée scolaire?

Ця допомога, що сплачується фондами сімейної допомоги (CAF) або соціальними сільськогосподарськими касами (Mutualité sociale agricole, MSA), була виплачена 16 серпня 2023 року. на материковій частині Франції та у більшості заморських департаментів. Однак на Реюньоні та Майотті виплати будуть здійснюватися 1 серпня, оскільки новий навчальний рік розпочинається 17 серпня.

Якими є суми у 2023 році?

Після невеликого підвищення на 4% минулого року в рамках законопроекту про "купівельну спроможність", у 2023 році відбудеться подальше збільшення на 5,6%. Розмір цієї допомоги залежить від віку дитини та вашого доходу. Цього року розмір допомоги становить 398,09 євро для дітей віком від 6 до 10 років, 420,05 євро для дітей віком від 11 до 14 років та 434, 61 євро для підлітків віком від 15 до 18 років.

Ця допомога виплачується малозабезпеченим сім'ям.

При цьому враховується декілька критеріїв, таких як кількість дітей на утриманні на 31 липня 2022 року та дохід. Вони не повинні перевищувати максимум 25 775 євро на рік, якщо в сім'ї одна дитина на утриманні, 31 723 євро на двох дітей та 5 948 євро на кожну додаткову дитину. Якщо ваш дохід дещо вищий, може виплачуватись дегресивна допомога.

Як отримати допомогу?

Якщо ви ніколи не робили цього раніше і вашій дитині ще не виповнилося 16 років, вам необхідно зареєструватися для отримання сімейної та житлової допомоги на сайті CAF.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...