Перейти до публікації

З сьогоднішнього дня в Європі діє новий закон про послуги, що надаються онлайн


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

Новий закон ЄС посилює контроль над 19 великими онлайн-платформами, включаючи Facebook та Instagram. Основна увага приділяється цифровим послугам (Digital Service Act, DSA), боротьбі з дезінформацією та незаконним контентом в Інтернеті.

Ці великі платформи зобов'язані тепер суворо стежити за матеріалом, що розміщується, і виплачувати збори наглядовим органам. За порушення передбачені штрафи до 6% щорічного світового обороту компанії.

Основна ідея закону - те, що незаконна поведінка оффлайн також має бути незаконною онлайн.

Великі платформи зобов'язані забезпечувати захист користувачів від незаконного контенту і також враховувати можливу шкоду, яка завдається основним правам, безпеці дітей та суспільному діалогу.

Це вважається історичним кроком у створенні відповідного цифрового середовища в Європі.

DSA також надає дослідникам доступ до даних великих онлайн-платформ для вивчення їх практик. Закон впроваджує механізми для позначення незаконного контенту та вимагає, щоб інтернет-провайдери обмежували його розповсюдження, захищали неповнолітніх та надавали користувачам більше варіантів та інформації про сервіси та товари.

Обов'язки підприємств залежатимуть від ролі та на цифрове середовище. Європейська комісія стежитиме за діями великих компаній, якщо їх послугами користується понад 10% населення ЄС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...