Перейти до публікації

Що можна заборонити сусідам у Німеччині?


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

Деякі речі можна заборонити сусідам у Німеччині. Від шашлику, що димить, до галасливої газонокосарки і нависаючих гілок через паркан - приводів посваритися з сусідом достатньо.

Найчастіше в таких ситуаціях ніхто не хоче поступатися. Як з'ясувати хто має рацію? У цьому допоможе чинне законодавство.

Юридичного спору слід уникати за будь-яку ціну, попереджає асоціація власників Haus & Grund Germany в Берліні.

Незалежно від вердикту, стосунки будуть незмінно зіпсовані, а ще потім треба жити поряд з цією людиною. Тож юристи рекомендують мирні рішення. Застосовувані права та обов'язки регулюються законами федеральних земель та Цивільним кодексом Німеччини (Bürgerliches Gesetzbuch, BGB).

Одвічною проблемою серед суперечок сусідів виступає шум. Є період з 10 вечора до 6 ранку, коли шуміти не можна. Режим необхідно дотримуватись.

Літні вечірки та інші громадські зустрічі на свіжому повітрі повинні бути настільки стриманими, щоб не заважати оточуючим. Те саме стосується і періоду південного відпочинку, який регулюється індивідуально по всій країні, в залежності від федеральної землі.

Стрижка газону – справа непроста. Федеральний закон регулює, що гучні машини та пристрої, такі як газонокосарка, в житлових районах можуть використовуватися тільки в будні дні з 9:00 до 13:00 і з 15:00 до 17:00.

Можна заборонити сусідам у Німеччині косити у неналежний час.

Субота вважається робочим днем. Винятком виступають особливо тихі косарки, які мають екомаркування ЄС.

Їх можна використовувати безперервно з 7 ранку до 8 вечера. По неділях і у святкові дні траву зазвичай косити не можна. Це правило не поширюється на класичні коси.

Події на балконі часто породжують сварки. Балкон вважається частиною квартири, тому тут можуть бути встановлені стільці, лавки, столи чи парасольки. Орендарі також можуть встановити горщики для квітів або ящики. Їх необхідно правильно закріпити, щоб вони не впали і не поранили перехожих чи сусідів.

Сусіди, з іншого боку, не повинні миритися з тим, що на їхню терасу постійно падають квіти (Берлінський окружний суд, AZ: 67 S 127⁄02). Поливна вода зверху не повинна впливати ні на сусідів, що живуть унизу, ні на фасад будинку (Мюнхенський окружний суд, AZ: 271 S 73794⁄00).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...