Перейти до публікації

Польша: прием и регистрация беженцев с Украины


Alona

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.  

Мені 45 років, я з Харкова. Зі мною матуся 73 рока.

Планую виїзджати до Польши.

Куди та до кого звертатися по приїзду? Та куди їхати?

Я планую знайти роботу, а вот мамо працювати вже не може... 

 

Дякую)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Валентина Заболоцька сказав:

Доброго дня.  

Мені 45 років, я з Харкова. Зі мною матуся 73 рока.

Планую виїзджати до Польши.

Куди та до кого звертатися по приїзду? Та куди їхати?

Я планую знайти роботу, а вот мамо працювати вже не може... 

 

Дякую)

Добрый день

Рекомендую изучить информацию по получению документов дающих право на трудоустройство и длительное проживание:

https://www.gov.pl/web/gov/otrymay-nomer-PESEL-ta-dovirenyy-profil-posluha-dlya-hromadyan-Ukrayiny-u-zvyazku-zi-zbroynym-konfliktom-na-terytoriyi-tsiyeyi-krayiny

https://www.gov.pl/web/ua?fbclid=IwAR3RfV_ePBI5XDkuYhhwxts-1XZ_-nCqbO-1yjvJS_oRN7CQ8pTzu9jzSzM

И не забывайте во много расчитывать на свои силы в организации жилья и питания на первое время. В Польше отменили социальную помощь для беженцев.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12.04.2022 в 10:43, Иванивантиван сказав:

Добрий вечір! Я з дітьми перебуваю в Іспанії з березня місяця. Отримала ТЗ, маємо пластикові картки ТІЕ (резидента). У доньки як виявилось алергія на кипариси, криптомерію японську та цвіт дерев, яких немає в Україні (маємо результати аналізів). Жити весь час на антигістамінних не вихід. Лікар порадив повернутись в свою кліматичну зону. Як нам правильно вчинити щоб відмовитись від ТЗ Іспанії та  отримати його в Польщі? Де можна знайти інформацію, чи Польща зможе нам надати ТЗ? Заздалегідь дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Ануська сказал:

Добрий вечір! Я з дітьми перебуваю в Іспанії з березня місяця. Отримала ТЗ, маємо пластикові картки ТІЕ (резидента). У доньки як виявилось алергія на кипариси, криптомерію японську та цвіт дерев, яких немає в Україні (маємо результати аналізів). Жити весь час на антигістамінних не вихід. Лікар порадив повернутись в свою кліматичну зону. Як нам правильно вчинити щоб відмовитись від ТЗ Іспанії та  отримати його в Польщі? Де можна знайти інформацію, чи Польща зможе нам надати ТЗ? Заздалегідь дякую.

Добрий день, вам необхідно закрити регістрацію в Іспанії та відкрити потім нову в Польщу, але спочатку рекомендую вам пошукати житло в Польщі, бо там зараз багато українців 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день,я выехала в Польшу с ребенком после 24.02,проживала бесплатно в квартире поляка со знакомыми,который оформил 40 злотых.Поехала в июне в Украину лечить ребенку зубы на 2 недели,сечас планирую вернуться обратно,но мои сожители решили,что хотят жить сами в 3х комнатной квартире и отказываются меня пускать обратно!Как в этой ситуации поступать и законно ли вооще меня не пускать в квартиру,в которой остались мои вещи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Delisiousv сказал:

Добрый день,я выехала в Польшу с ребенком после 24.02,проживала бесплатно в квартире поляка со знакомыми,который оформил 40 злотых.Поехала в июне в Украину лечить ребенку зубы на 2 недели,сечас планирую вернуться обратно,но мои сожители решили,что хотят жить сами в 3х комнатной квартире и отказываются меня пускать обратно!Как в этой ситуации поступать и законно ли вооще меня не пускать в квартиру,в которой остались мои вещи?

Добрый день, вам необходимо обратиться к поляку, у которого вы арендуете жилье. Просто ваши "сожители" не имеют права вас не пускать, они такие же орендаторы, как и вы. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alona сказал:

Добрый день, вам необходимо обратиться к поляку, у которого вы арендуете жилье. Просто ваши "сожители" не имеют права вас не пускать, они такие же орендаторы, как и вы. 

Еще дело в том,что у них 120 дней бесплатного проживания закончились еще в июне,а у меня срок до конца июля.Они угрожают мне с трехлетним ребенком не открыть дверь.В таком случае стоит вызивать полицию?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Delisiousv сказал:

Еще дело в том,что у них 120 дней бесплатного проживания закончились еще в июне,а у меня срок до конца июля.Они угрожают мне с трехлетним ребенком не открыть дверь.В таком случае стоит вызивать полицию?

да, можете вызывать полицию, если они не идут на нормальный диалог

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...