Перейти до публікації

У Гаазі відбудеться забіг у пам’ять про загиблих воїнів в Україні


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Як повідомляє Укрінформ з посиланням на організаторів забігу. 

«Біжу Україну» – це забіг пам'яті, у якому учасники віддають шану полеглим героям, вшановують пам'ять загиблих близьких, демонструють підтримку містам України.

Захід організовує фундація ВАТАГА разом з Гаазьким атлетичним клубом, за ініціативи Міністерства у справах ветеранів України, за підтримки Посольства України в Королівстві Нідерланди.

Щоб зареєструватися, треба купити квиток, який коштує 5€.

Забіг відбудеться в Гаазі 26 серпня 2023 року, старт – о 13:00 за місцевим часом.

«Ви можете вибрати 2, 5 або 10 км. При купівлі квитка ви можете вказати, заради чого саме ви біжите дистанцію: вшанувати полеглого Героя, у пам'ять про загиблу близьку людину, на підтримку міста, містечка, села України. Також ви можете додати історію, чому ви вибрали саме цю мету», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, у вересні минулого року Нідерланди долучилися до забігу «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України», який став міжнародним. 

Забіг відбувся в місті Роттердам.

Стартували учасники біля кладовища, де знаходиться могила видатного українського політичного та військового діяча, голови проводу українських націоналістів, полковника УНР Євгена Коновальця. Дистанція – 2 км.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для подальших повідомлень.
×
×
  • Створити...