Перейти до публікації

Як біженцям конвертувати посвідчення водія в Італії


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

Ви можете їздити в Італії з водійським посвідченням вашої країни лише протягом першого року проживання в Італії. Після цього вам потрібно буде замінити свої водійські права на італійські, якщо ви хочете продовжувати їздити тут.

Щоб конвертувати їх, вам потрібно звернутися до Motorizzazione civile міста, де ви проживаєте, і надати їм усі необхідні документи.

Ви можете користуватися автомобілем, яким ви володієте, до одного року після прибуття в Італію, якщо у вас немає резиденції, або до 3 місяців після того, як ви отримали резиденцію в Італії. Після цього вам доведеться запросити табличку EE.

Щоб подати запит на табличку EE, зверніться у Motorizzazione civile та надайте необхідні документи. Пластина буде дійсною до кінця protezione temporanee.

Якщо ви маєте резиденцію в Італії та бажаєте користуватися автомобілем із українською реєстрацією, який не є вашим, більше 30 днів, ви повинні зареєструвати це авто в REVE (Реєстр іноземних автомобілів) в офісі PRA.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...