Перейти до публікації

Дороги в Іспанії знову стануть платними


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

У 2024 році на автомагістралях з двостороннім рухом буде запроваджено дорожні збори, оскільки «уряд Іспанії взяв на себе зобов'язання перед Європою».

Представники Народної партії (РР), які виступають проти запровадження нового збору, стверджують, що ці заходи могли б бути застосовані раніше, проте відкладалися до проведення загальних виборів.

Спірна плата за проїзд дорогами з високою пропускною спроможністю, яку уряд спочатку узгодив з Брюсселем, була включена до Плану відновлення Іспанії. Захід, який з моменту її опублікування, викликав невдоволення як приватних осіб, так і фахівців.

Уряд обґрунтовує запровадження нового податку необхідністю дотримання принципу «платить забруднювач», а також неможливістю покрити витрати на утримання мережі доріг завдовжки 24.466 км за рахунок бюджетних ресурсів.

Залишається багато сумнівів щодо того, як стягуватиметься плата за проїзд автомагістралями з двостороннім рухом❓На сьогоднішній день передбачається кілька варіантів. Наприклад, не стягувати дорожній збір на певні види поїздок, таких як поїздки по роботі або за станом здоров'я.

Влада також розглядає ідею «пільгового тарифу», вартість якого становитиме один цент за кожен пройдений кілометр.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...