Перейти до публікації

Rheinland-Pfalz: Потрiбен персонал для навчання дiтей


Stand4Peace

Рекомендовані повідомлення

ВИ З УКРАЇНИ І ЗАРАЗ ЖИВЕТЕ В РЕЙНЛАНД-ПФАЛЬЦІ? ЗЕМЛЯ РЕЙНЛАНД-ПФАЛЬЦ ПРОСИТЬ ВАШОЇ ПІДТРИМКИ!

Ми пропонуємо вам можливість працювати вчителем або вихователем в школі. Діти та молодь з України, які приїхали до Рейнланд-Пфальцу, можуть продовжити тут шкільну освіту і негайно піти до місцевої школи. Ми з нетерпінням чекаємо вашої співпраці!

У ВАС Є
• ступінь німецької мови як іноземної або філології іноземної мови?
• Українські, німецькі та/або інші мовні навички?
• жодна з цих кваліфікацій, але хотіли б взяти на себе завдання по догляду?

НАМ ПОТРІБЕН ПЕРСОНАЛ
• для навчання учениць та учнів-біженців з України українською та німецькою мовами.
• для нагляду та підтримки.

ВИ ЗАЦІКАВЛЕНІ В ЦІЙ ДІЯЛЬНОСТІ? БУДЬ ЛАСКА, НАДІШЛІТЬ ЕЛЕКТРОННИЙ ЛИСТ ЗА АДРЕСОЮ:
Schule.Ukraine@add.rlp.de
(Будь ласка, повідомте нам в електронному листі, чи хотіли б ви працювати вчителем або вихователем. Будь ласка, вкажіть своє повне ім'я, поточну адресу проживання та номер телефону як контактні дані.)

АБО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ: 06131/166200

Дуже вам вдячні!

welcome-4737158.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я є Українка, практичний психолог. Працювала керівником відділу освіти молоді та спорту. Шукаю роботу в Німеччині, можу навчати дітей біженців

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Світлана кешеля сказал:

Я є Українка, практичний психолог. Працювала керівником відділу освіти молоді та спорту. Шукаю роботу в Німеччині, можу навчати дітей біженців

Здравствуйте!
Попробуйте просмотреть предложенные вакансии в этой теме, возможно какая-нибудь из них вас заинтересует!
https://uainfo.eu/topic/138-poisk-raboty-kursov

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Я проживаю в даній місцевості, маю вищу освіту, надіслала на вказану адресу листа, та нажаль відповіді не отримала

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Олена Шиндеровська сказал:

Доброго дня! Я проживаю в даній місцевості, маю вищу освіту, надіслала на вказану адресу листа, та нажаль відповіді не отримала

Спробуйте зателефонувати за номером: 06131/166200

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Доброго дня!

Мене звуть Тамара Гранкіна. Я вчитель хімії, навчаю дітей вже більше 30 років. Маю великий досвід якісної підготовки учнів до іспитів в вищі навчальні заклади як в Україні, так і в країнах Європи. Маю звання "Заслужений вчитель України". Останні 5 років працюю тільки онлайн. Зараз живу у Словенії. Готова працювати з учнями онлайн в групах або індівідуально. Можу вести уроки українською або російською мовами.   Як що вам потрібні такі співробітники, то буду рада співпрацювати з вами.
tmgrankina1@gmail.com
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...