Перейти до публікації

Ціна на квиток за 49€ може бути підвищена


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Представники транспортної галузі в Німеччині заявляють, що вартість Deutschlandticket, квитка за 49€, є неприйнятно низькою і ціни на квитки доведеться підвищити.

З моменту запуску у квітні цього року понад три мільйони людей у Німеччині придбали цей проїзний квиток, який надає необмежений доступ до місцевого та регіонального громадського транспорту. Влада назвала введення Deutschlandticket «найбільшою реформою громадського транспорту в історії Німеччини».

Проте представники галузі транспорту вважають, що така низька ціна є неприйнятною та планують підвищення вартості квитків.

Керівник транспортного управління Мюнхена MVG Інго Вортманн зазначає, що місцеві та регіональні транспортні компанії зазнають тиску через високу інфляцію, у той час як доходи від продажу квитків залишаються низькими.

Він припускає, що з січня 2024 року ціни на квитки, можливо, будуть підвищені, і це підвищення може не обмежитися лише Deutschlandticket. Він вважає, що підвищення цін на квитки буде необхідним.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...