Перейти до публікації

​​Які центри допомагають шукати роботу у Варшаві?


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Українці у Варшаві активно адаптовуються, зокрема працевлаштовуються або шукають роботу. UAinWarsaw ділиться списком організацій, які допоможуть вам із пошуком зайнятості. 

Служба зайнятості: Центр обслуговування громадян України 

У центрі можна зареєструватися як безробітна особа. Після реєстрації та консультації вам надсилають пропозиції роботи на електронну пошту. 

Варто звернути увагу, що центр не займається реєстрацією номерів PESEL, однак українці, які ще не отримали ідентифікаційний номер, також можуть звернутися за допомогою. Офіс розташований на Marszałkowska 77/79 та працює з 8:00 до 15:00. Про умови реєстрації можна прочитати за покликанням. 

Фонд соціально-економічних ініціатив

Центр професійної інформації для іноземців надає підтримку на польському ринку праці. Є можливість поспілкуватися з консультантом українською мовою, пройти необхідні професійні курси чи стажування.

Офіс працює за адресою Nowy Świat 49/lok.201. Деталі можна дізнатися на сторінці фонду у Facebook та за телефоном +48 730 623 658.

Працевлаштування та відкриття бізнесу в Польщі 

BEST (Business Employability Skills Training) — це новий проєкт допомоги в працевлаштуванні та розвитку підприємництва. Організатори програми хочуть підтримати українців, які шукають роботу, та тих, хто хоче відновити свій бізнес або відкрити новий у Польщі.

Експерти ініціативи надають біженцям безплатні консультації. Також пропонують нетворк-зустрічі для людей, зацікавлених у відкритті та веденні бізнесу, та вебінари щодо пошуку роботи в різних галузях.

Консультації проводять в стаціонарних консультаційних пунктах у Варшаві та онлайн. Адреса: al. Jerozolimskie 93. Контактний телефон: +48 531 987 711.

Допомога у створенні резюме польською мовою

У червні розпочинаються щомісячні стаціонарні семінари для українців, який проведе фонд Impact у співпраці з BIGRAM. Навчання проходитиме за адресою Rydygiera 8 (9 поверх). Перший семінар відбудеться 14 червня з 10:00 до 15:00, наступні майстер-класи будуть доступні онлайн. 

Навчання перекладатимуть на українську. Організатори обіцяють розповісти про специфіку польського ринку праці. Окрім того, учасники зможуть скористатися індивідуальними консультаціями, де їм допоможуть: 

- визначити свої компетенції та сильні сторони;

- підготувати резюме та профіль LinkedIn польською мовою;

- шукати вакансії.

Кількість місць обмежена. Реєстрація на перший семінар доступна за посиланням.

Також ви можете самостійно шукати роботу на таких ресурсах:

-  pracuj.pl

-  infopraca.pl/

-  antal.pl/

-  adecco.pl/

-  aplikuj.pl/

-  olx.pl/dla-ukrainy/praca-ua/warszawa/

-  olx.pl/dla-ukrainy/praca-ua/mazowieckie/

-  supesu.pl

-  aas.jobs

-  exact.jobs

Текст: Анастасія Тумік

Джерело UaInWarsaw

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...