Перейти до публікації

У Німеччині можуть скоротитит фінансову допомогу для біженців


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Місцеві політики вважають, що люди їдуть до ФРН за грошима. Міністр навколишнього середовища Саксонії Вольфрам Гюнтер відкинув вимогу прем'єр-міністра Міхаеля Кречмера щодо скорочення допомоги для прохачів притулку.

«Усі люди, які живуть у Німеччині, мають право на гідний прожитковий мінімум», – написав політик «зелених» у понеділок у Твіттері. – “Федеральний конституційний суд чітко підтвердив це основне право. Ставити це під сумнів небезпечно у конституційній державі».

Гюнтер вважає, що Німеччина та Саксонія залежать від імміграції. «Ми повинні дозволити людям якнайшвидше отримати роботу, а не продовжувати ставити перешкоди на їхньому шляху».

В інтерв'ю газеті Münchner Merkur у понеділок Кречмер закликав до скорочення допомоги для прохачів притулку. За словами Кречмера, виплати – головний пункт, чому прохачі притулку по всій Європі хочуть приїхати до Німеччини. Політик від ХДС запропонував створити безпартійну комісію, яка б могла виробити пропозиції протягом шести місяців.

«Якщо ми хочемо мати функціонуючий ЄС та відкриті внутрішні кордони, ми повинні знизити наші допомоги та привести їх у відповідність до європейських», – сказав Кречмер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...