Перейти до публікації

Навчання у Школі менеджменту для українців у Франції


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

21 березня стартував другий набір на участь в навчальній програмі за спеціальністю «Міжнародний Менеджмент та Торгівля», що дозволяє отримати перший в історії франко-український диплом європейського зразка. Програма охоплює такі аспекти: міжнародний менеджмент, міжнародний маркетинг, фінансовий менеджмент, міжкультурний менеджмент, управління інформаційними системами, та ін.

Студенти матимуть можливість навчатися в Школі менеджменту IAE Metz Лотаринзького Університету (Франція), яка була створена у 1988 році й до сьогодні щороку пропонує своїм 1400 студентам навчальні курси для здобуття вищої освіти, від 3-го курсу бакалавра до магістра у сферах менеджменту: HR-менеджмент, цифрові технології, нерухомість, інновації, фінанси, логістика, маркетинг, управлінський контроль.

Деталі участі та вся інструкція подачі документів тут: https://www.global-ukraine.org/news/unikalna-mozhlivist-mizhnarodna-osvita-u-franciji-dlya-ukrajinskih-studentiv/news_details

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...