Перейти до публікації

Правила тимчасового виїзду з Нідерландів


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

Чи можна виїжджати з Нідерландів довше ніж на 28 днів, якщо отримуєш допомогу?

Якщо отримуєте допомогу в Нідерландах, то ви не можете перебувати за межами Нідерландів більше 28 днів, оскільки це може призвести до скасування вашої допомоги.

Чи можу я виїжджати довше ніж на 28 днів, якщо не отримую допомогу?

Якщо ви не отримуєте допомогу, то ви можете перебувати за межами Нідерландів довше 28 днів.

Які наслідки можуть виникнути, якщо я перебуваю за межами Нідерландів довше, ніж дозволяється?

Біженець може залишити місце прийому на 14 днів із збереженням місця прийому та на 28 днів із збереженням витрат на проживання.

НАПРИКЛАД – свято, відвідування родини чи похорон.

Про свій від'їзд біженець повинен завжди повідомляти працівника місця прийому. Якщо біженець не повідомляє про від’їзд, він може негайно втратити притулок, а муніципалітет припинить виплату допомоги на проживання.

Що робити біженцю, якщо ви хочете покинути Нідерланди:

- повідомити працівника притулку про виїзд;

- знятися з реєстрації в муніципалітеті. Бланк для цього ви отримуєте на прийомі.

джерело

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...