Перейти до публікації

З Варшави до Британії поїде безкоштовний автобус


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

Безкоштовний автобус з Варшави до Британії буде доступний з 19 березня 2023 року. Пасажири будуть переміщені на автобусі до Шотландії або Великобританії, включаючи харчування у вартості проїзду. Проте, забезпечення житлом не входить до переліку послуг.

Для участі в трансфері необхідно відповідати наступним вимогам:

- Бути громадянином України;

- Мати спонсора у Великобританії;

- Мати британську візу.

Пасажири можуть також взяти з собою своїх домашніх тварин, але вони повинні мати всі необхідні документи та щеплення та перебувати на території ЄС щонайменше 90 днів. Увага: тварини не повинні регулюватися Агенством охорони здоров'я тварин та рослин Великобританії.

Для реєстрації на трансфер необхідно надіслати на електронну адресу helenduth40@hotmail.com наступні дані:

- Прізвище та ім'я;

- Дата народження;

- Номер телефону;

- Номер та термін дії закордонного паспорту;

- Номер візи;

- Електронна адреса;

- Дані вашого спонсора: ім'я, телефон, адреса тощо.

Якщо виникнуть якісь питання, можна зв'язатися з довідковим центром за номером +44-794 847 6059 у WhatsApp .

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...